Sayfa 66/200 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 521 - 528 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Bistte ieyho da buz üstünde kayan arabaya döndü. teknik teori işlemez artık. kimse ahkam kesmesin, bu saatten sonra nerde duracağı meçhul. Ankara acil güvenlik zirvesinde dolar 6.20 geçti. Allah hayreylesin.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Hissesini de borsasında aq. Bu saatten sonra şehitlerimizden daha değerli değil az dan az çoktan çok gider

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Hissesini de borsasında aq. Bu saatten sonra şehitlerimizden daha değerli değil az dan az çoktan çok gider

Ayen, bu saatten sonra kimsenin umrunda değil borsa. şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Türkiyenin başı sagolsun.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

4. 33 Yiğit Mehmetçiğimiz şehit oldu, Milletimizin başı sağ olsun.

6. Borsa da meşhur bir söz var. "Durduk yerde kimse kimseye bedavadan para kazandırmak istemez" hiç kimse beklemezken ,tam bilanço açıklama zamanını, koranavuris ve iblip hareketi ile piyasanın ipi boşaldı. Bu piyasada ,piyasa çakalları sıkıştı. Toz pembe yol çizmeye çalışıyorlar. Sakın forumlarda yazılım çizilenlere inanmayın. Adam daha borsanın nasıl işlediğini bilmiyor, spk kuralĺarini bilmiyor ama, üç olacak beş olacak demesini iyi öğrenmiş. Dile düşen kağıt ayağa düşüyor dikkat edin. Size iki örnek Aselsan da millet öldük bittik edebiyatı yapılıyordu %50 arttı. Polho uçacak kaçacak beş altı olacak diyorlardı 2.20 oldu.inwesting Forumda ki çok yazan polyanaya da dikkat edin.bunlari benim duruma düşmeyesiniz diye yazıyorum. Tabi en son tercih sizindir. Piyasa düzelirse ieyho piyasayı en arkada , piyasa doyduktan sonra takip eder. Bunada dikkat edin derim.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Eskiden kutu yarışması vardı. Kutu sahipleri de , kapalı kutusunun içini bilecek kadar müneccimci. "Ben kutumun içinde büyük hissediyorum" diyordu . Rızada yatirimcilarini müneccim etti. Birileri her gün,ınvesting forum da "bugün bir şey olacak hissediyorum "diyerek güne başlıyor ama tabi karşısındaki de şeytan (Riza) her seferinde, ku kutusunu boşaltıyor, hisseyi ya bi kademe aşağı kırıyor yada günü fifti fifti açtığı gibi kapatıyor. Ben şimdiden yarınki müneccime güveniyorum. Kesin bir gün bilecek. Eeee boşuna dememişler "yanlış saat bile günün iki vakti doğru zamanı gösterir "diye.ytd
    Peki, madem bu kadar harabeye dönmüş berbat bir hal almış şirket hissesi bu IEYHO senin yıllardır bu hissenin topiğinde ne işin var neden burada çanak yalayıp değnekçilik yapıyorsun diye sormazlarmı sana buradaki ky kardeşlerim..Demekki sormaya cesaret edemiyorlar yada dediğin gibi borsanın b'sini spk'nın S'sini bilmiyorlar senin alavereli dalavereli oyunlarınıda hakediyorlar..Peki senin kutunun içinde büyükmü yada küçükmü hissediyorsun öyle yaa anlaman lazım bu konularda ustalaşmışsın atıp tuttuğuna insanları yanıltığına göre ama boşver neyse ne sen tadını çıkarmaya bak karışmaya hakkımız yok ancak senin var ya yatacak yerin yok by realiter rıza efendinin emir eri..

8. Az dan az çok dan çok gider. Senin kutu daha büyük IEYHO

Sayfa 66/200 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •