Sayfa 194/200 İlkİlk ... 94144184192193194195196 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. kısa vade buralar alım fırsatı. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Hocam özür dilerim ben anlayamadım kendimi. Sistem le alakalı benim sorunum %20 den 10 a düşme seans durdurma VS. Bunlar tamamıyla bist/spk nın yatırımcı koruması gibi düşünülse de alakası yok. Uzun hikaye buraya sığmaz spk nın yaptıkları. Anlatamadım kendimi saygılar..
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bence siz eksik biliyorsunuz. Pandemi ile alakası var; pandemiden dolayı günlük marjlar Bütün pazarlar için %10 düşürüldü. Aşağı hareketlerde devre kesme; açılış fiyatından %5 daha düştüğünde devreye giriyor. Bu konuda şaibe olması imkansız. Bu işlem Bilgisayar proğramı,burada insan faktörü yok. konu bu ancak siz neye inanmak isterseniz inanın.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 120 milyon kar gelmiş ..süper..

4. 2021-05-20_19-15-25.jpg

Kar kriptopara portföyünden gelmiş. Ancak şöyle bir sıkıntı var, portföyün %90'ından fazlasını oluşturan INO coin bunca yıldır kripto piyasası ile ilgilenmeme rağmen hiç duymadım.

Burada görünce inceledim, tokenın fiyatı %50 civarı düşmüş bilanço tarihinden bu güne kadar ve ayrıca daha büyük sıkıntı listelendiği borsaların hepsi beş para etmez. Yani INO'ları şu an satmaya çalışsa mevcut fiyatın %10'unu bile alacaklarından şüpheliyim çünkü borsalarda neredeyse hacim veya alım emri bulunmamakta.

Umarım 31 marttan günümüze kadar satılmıştır o INO'lar.

5. Paylaşım için çok teşekkürler...

Spk eğer bu grubun bedelli yapmasına izin verirse kanunen suç işlemiş olur...

Ne idugu belirsiz bir kRipto paraya yatırım yapan bir şirketin nakit paraya ihtiyacı da olmaz...

Bu grubun bedellisine onay verenlere Savcılığa suç duyurusunda bulunulmali...
     Alıntı Originally Posted by gurhanc Yazıyı Oku
    2021-05-20_19-15-25.jpg

Kar kriptopara portföyünden gelmiş. Ancak şöyle bir sıkıntı var, portföyün %90'ından fazlasını oluşturan INO coin bunca yıldır kripto piyasası ile ilgilenmeme rağmen hiç duymadım.

Burada görünce inceledim, tokenın fiyatı %50 civarı düşmüş bilanço tarihinden bu güne kadar ve ayrıca daha büyük sıkıntı listelendiği borsaların hepsi beş para etmez. Yani INO'ları şu an satmaya çalışsa mevcut fiyatın %10'unu bile alacaklarından şüpheliyim çünkü borsalarda neredeyse hacim veya alım emri bulunmamakta.

Umarım 31 marttan günümüze kadar satılmıştır o INO'lar.

6. İno coin Mecbur çolak' ın borsagundem de haber olmuştu.

7. Sevgili ortaklar,
    %121 bedelli açıklamış, yeni gördüm, gerçek mi? inanamıyorum, şoktayım.

Sayfa 194/200 İlkİlk ... 94144184192193194195196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •