Sayfa 167/200 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    2006 da yok 2007 de %49 bedelli yapılmış...

Dogrudur, 2007 de olabilir. 13-14 yil oncesi o kadar hata olur. Sonucta 12-13 yil sonra 2033 yili olacak, uzun bir zaman 2005-2006 doneminde iyi para kazandigimizi hatirliyorum, girdik ciktik bedelli derken nette pek birsey kalmamisti. Bakalim bu sefer ne olacak? 1,22 maliyetle yuklu bir portfoyle bekliyorum, kismet.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Bu sitede çok donkişotlar geldi geçti. Adamların hayal güçleri o kadar gelişmiş ki, beyaz ile siyahı ayırt edemez durumuna düşmüşler. Güya ben Rıza'ymışım.Ne yalan söyleyeyim bu kadar salakça bir durumla ilk kez karşı karşıya kaldım. Rıza'nın adamı diyenler olmuştu ama Rıza diyenle ilk kez karşılaştım. Aslında kafası bassa Rıza yada Rıza gibi insanlar ekran başında bekleyip üç kuruşluk Donkişotlarla neden muhatap olsun demesi lazım.
    Dünyada en büyük güç kapitalizimdir. kimin parası daha çoksa en güçlü odur.(YANİ BÜYÜK PARA KÜÇÜK PARAYI YER) Güç sahibi ne grafik dinler, ne tehdit. güç sahibi bir plan kurar bu plan dahilinde hareket eder. yani HADİ ERKEKSEN HADİ GEL Salvolarına pek aldırış etmez. Tehditkar zavallı bir şey yaptığını zanneder. Mesala şöyle bir örnek vereyim. Adamın Birinin (Rıza)Bir milyar sermayeli üç tane şirketi var, zavallının biri adamı 1.300.000 daha var diye tehdit ediyor. Bilseki 1.300.000 uğur ışık'ın Bir günlük sürat motoru masrafı bile değil. acaba bu zavallı yine tehdit edermiki.

Zavallı ne kadar hikaye okuduysa etkisinde kalmış, umarım donkişot gibi gerçeklerin farkına varır, gerçeklerin farkına varması benim için bir önem arz etmiyor ama toplum için ailesi ve en önemlisi kendisi için gerekli olduğununu düşünmekteyim.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Siz hiç boş grafik çizen, üç gün sonra beş gün sonra böyle olacak diyen bir analizci gördünüzmü, ben görmedim. Şimdiye kadar ben dair tüm grafik çizenler geçmiş ve anı çizeler. bugün çizerler, olmamışsa yarın yeniden çizerler. Ben çok grafikler gördüm, ters tepen. O zamanda grafikçiler pozitif uyumsuzluktan bahsederler. Yani tekniği para çizer. geçmişi herkes görür, geleceği Para sahibi bilir, üç beş kişi hasbel kader tahmin eder. Bu yüzden derlerki borsaya gireceksen ihtiyacın olmayan para ile süre sıkıntın olmadan gireceksin. Adam kısa vade borsaya girmiş cıyyak cıyyak bağırıyor. sonra kendi başarızlığını sağa sola çamur atarak örtmeye çalışıyor.

4. 1.13 100 bin daha alındı..hayırlısı.

5. kimileri de yalan söyleyerek mutlu oluyor demekki.tınnn!...zavallı.

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    kimileri de yalan söyleyerek mutlu oluyor demekki.tınnn!...zavallı.
    niye yalan olsun .son gülen iyi güler zamanım sabrım çok beklerim parada çok çok şükür...

7. sabır ! yakında direnc denemeleri olacaktır...Bu gun pc basina gecemedim. Grafik bu nedenle finansina guvendigim bir ustaddan alintidir...Tx ler denenir baski kalkinca...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Şikayet edin, şikayet edin diyenlere çokda inanmayın boş gürültü yapıyorlar. Rıza yada şirketle irtibatlı şahıs yada şahıslar bir lot dahi alsalar. Kamuyu aydınlatma platformuna bildirim yapma zorunlulukları var. Siz resmî olarak Rıza ile iliskilendiremediginiz lotlar için nasıl şikayet te bulunacaksınız anlamış değilim. Kâğıdı baskılarılar diye bir suç olduğunu yeni gördüm. Hiç bir şahıs yada kurum satmak için koyduğu lotların çokluğundan dolayı suçlanması kanunen mümkün değil. Gübre yukarı gidiyor bunu spk mi götürüyor, şirketin bir konusu varsa, konuya bağlı olarak; yükselir, düşer yada stabil kalır. Ieyho dan lot aldınız diye cebinize para konulmasını bekliyorsunuz. Şaka gibisiniz ben sizleri hiç anlamadım. Kağıdın durumu yazarsın, 'Bu Riza yada Rıza nin adamı, kağıdı toplanmak için olumsuz yazıyor derler" kâğıda çok güveniyorsan bir iki kademe yukardan al dersin" bu Riza yada Rıza nin adamı, kağıt pazarlıyor diyorlar " bilinçsiz yatırımcı.Resmi olarak; Rıza, uğur ve yeğenlerin ellerinde şirketin ortaklık payları adam başı 33 mılyon. Bunu yıllardır hiç satmıyorlar. Bunun haricinde 3 mılyon ıeyho var.Bu lotlari satsalar bildirim yapmak zorundalar. Diğerleri bağımsız yatırımcı elinde. Ha Rıza ikinci üçüncü şahıslar eliyle lot alıp satıyorsa, bunun ispatı zor. Bist işlemleri hesap no üzerinden takip eder.

Sayfa 167/200 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •