Sayfa 171/200 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Resmi olarak şu anda şirketin defter değeri 218/ 543 = 40 kuruş
    aynen bu sekilde ustad. defter degerine gore olmasi gereken 40krs hisse ederi.

ama fakat bu yil pek PD tinlamiyor piyasa bildigin gibi...

ornegin eksi ozsermayede ygyo şuan bilmem kac PD de...spekulatif bir yildayiz. bu nedenle diyorum bende riza bu yilin atmosferini boyle 2/3 katla birakmaz diye dusunuyorum. Yilin gaziyla bir miktar daha cosku ve mal kakalama niyeti olabilir diye dusunuyorum. bakalim oyunu kuran bilir tabi
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    dijital paraya dair kisa vadede birsey cikmayacak gibi...ben bedelli yapma ihtimalini bekliyorum oncelikle ! bedelliden oncede bir ivme olur dusuncesindeyim. O ivmede bedelli haberi dusmeden vedalasmak amacim. Kisa vadeli hedefim sadece bu. bu senaryo 2 ay icinde nezaman olursa o gunler vedalasirim.
    Bedelli konusunda Rıza 2024 kadar süre kazandı. Şuan için; sermaye 2/3 altında olmadığından mecbur bir durum söz konusu değil. Rıza iştirak şirketlerin bir miktar sermayesini düzelti. bu durumda sermaye tavanı sonu 2024 yılı sonudur. 2024 sonuna kadar bekleyebilir, önümüzdeki günlerde yönetim kurul kararı alıp spk ya başvurabilir. bu 2024 yılı sonuna kadar yönetimin vereceği bir karardır.

Daha önce isyho (ışıklar yatırım holding) ken bir bedelli baş vurusu vardı, spk kabul etmedi. usaş ta payı vardı. sonra birleşti. Birleşince zarar depreşti. şimdi 379 milyon civarı zarar.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Rıza alıştırma yapıyor. sonra herkesi uzunnnnnnncu yapacak. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

4. çok yakında !!!

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    çok yakında !!!

Golden cross mu? Bence isin talihsiz durumu 99% un halka acik olmasi. Mal cok daginik muhtemelen

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. BENİM ADIM CEMİL
    Rıza elini görüyorum iştiraklerin üzerinden satış baskısı yapıyorsun bak sana söyleyeyim kasada döviz borcu varken global elektrik sana attığı suanlık 53 m tl lik kefalet kazığını öde yoksa bu borç döviz arttıkça katlanacak millete ödetmeyi bırak36 dakika önce· 1 · Cevap
    BENİM ADIM CEMİL BENİM ADIM CEMİL
    117 m tl dövizin var

Investing ,e girip yazan varsa su avacağı uyarsın. Istirakler mal almış olsaydı kamuyu aydınlatma plartfonundan bilgi verirdi. Kasada döviz olsa ozkaynaklarda görünür borcda 379 m. Olmazdı. Sanırım bu hayali lot ve döviz ile manipülasyon yapmaya çalışıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    BENİM ADIM CEMİL
    Rıza elini görüyorum iştiraklerin üzerinden satış baskısı yapıyorsun bak sana söyleyeyim kasada döviz borcu varken global elektrik sana attığı suanlık 53 m tl lik kefalet kazığını öde yoksa bu borç döviz arttıkça katlanacak millete ödetmeyi bırak36 dakika önce· 1 · Cevap
    BENİM ADIM CEMİL BENİM ADIM CEMİL
    117 m tl dövizin var

Investing ,e girip yazan varsa su avacağı uyarsın. Istirakler mal almış olsaydı kamuyu aydınlatma plartfonundan bilgi verirdi. Kasada döviz olsa ozkaynaklarda görünür borcda 379 m. Olmazdı. Sanırım bu hayali lot ve döviz ile manipülasyon yapmaya çalışıyor.
    ustad sen neden investing i buraya kopyaliyorsun aklibasinda adamin investingde isi mi olur çar çakal mekanı...senin kendi fikirkerin orda okuduklarindan katbekat degerlidir boşver oraları ;)

Sayfa 171/200 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •