Sayfa 182/200 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. şükür kağıdımız bugün iyi durdu, 1.15 daha düşmedi. ne dersiniz buün tavan kapatırmı.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. BLUE NİGHT
    12 dakika önce
    hissenet formundaki realiter, burayı okuyorsun biliyorum, kendini neden bu kadar yırtıyorsun anlamıyorum

Hayırdır, hayalinde meşhur olmak varsa; git oranı buranı aç yada soyun. Nereye okuyup okumayacağıma, ne yazıp yazmayacağıma senden izinmi alacağım. hadi ordan......

Ben burada yaşadıklarımı gördüklerimi yazıyorum,sizler gibi başkasının mangalını bir kemik için yellemiyorum. yanlışım varsa doğrusunu yaz tartışalım. öyle yırtınma mırtınma bize ters gelir. onu ançak kemik peşinde olanlar yapapıyor. ytd

3. cimere şikayet et diyorlarya, ben size süreci ve sonucu şimdiden anlatayım

cimerden sorumlu danışman,şikayeti alıp ilgili kuruluşa gönderir,araştıtın cevap verin diye. Bahse konu ilgili kurum (spk yada Bist) konuyu inceledik bir suç göremedik diye rapor tutup ilgili yere göderir. ilğili yerden sizlere konuyu araştırıldı herhangi bir suç ve suş unsuruna rastlanmadı şeklinde dönüş olur.

ARKAŞDAŞLAR , sizler değişen fiyatlı menkul kıymet alıyorsunuz ki bist bu ieyho alt gruba çok riskli gruba almış, sizler gidip Bu gruptan ieyho almışsınız şimdi zarar ettim diye sağa sola şikayet ediyorsunuz. Ne zannediyordunuz sizler borsaya girince SPK yada BİST size garantimi verdi, kaybederseniz kaybınızı telafi ederiz diye. ortada suç yok varsada ispatı mümkün değil. ben şimdi 1.17 satış yazsam vazgeçip silsem bu suçmu. zaman zaman Şirketler faliyet alanına göre düşer çıkar. bu suç olmaz.

spk Fiyat düzenleyici değildir, kimse serbest piyasa hareketlerine karışamaz, karışırsa suç olur. Bist de zaten görevini yapmış şirketleri sermayesine göre, karlılık durumuna göre sınıflandırmış. durumunda farklılık olan şirketi durumuna göre değerlendirmeye devam ediyor. eee suç nerde? suç çok ucuz diye, çok kar edeyim diye,543 milyonluk sermayeli şirketin 379 milyon zararı olan şirketi alanda suç yok suç bu şirketi alan şahışların ceplerine para koymayan SPK ve BİST temi. akıllı olun biraz ya...ytd

4. BLUE NİGHT, ben burada kendim yazar kendim okurum. sizler gibi saçmalayıp, yada saçmalıklara, küfür ve hakertleri yazıp okumadan burada kendi kendime yazarım. hadi hadi biraz daha şikayet edin kendi kendinizi avutun yada üç beş yeni düşmüş acemi borsadan bilgisi olmayan bir kaç küçük yatırımcıyı kandırın. banada karışma. Burada beni Rıza zannediyorlar.

5. BLUE NİGHT

realiter bazı yazılarına dikkat et rica ediyorum, benimde burda hissem. var ve bekliyorum hemde aylardır, Y.T.D

Blue nigt, vallaha benimde hissem var üstelik 11 yıldır zararda bekliyorum. paramı ve yatırımımı P.İ.Ç ettiler. Bu bile doğruları yaşadıklarımı yazmama engel değil.ytd

6. vatandaşın biri şirkete şikayette bulunmuş şirketin cevabı şu şekilde;

Borsadaki işlemler şirketin bilgisi ve kontrolü dışındadır. Borsa payların işlem gördüğü ikinci el piyasasıdır. Borsadaki fiyatlar alım satım yapanların kararları ile şekillenir. Alan fazlaysa yükselir, satan fazlaysa düşer. .Borsadan aldığınız payları sizin gibi bir yatırımcıdan aldınız. Şirketten değil. Verdiğiniz para da o yatırımcıya gitti. Siz alırken yükselecek diye aldınız, satan da daha yükselmez diye sattı. Siz üzülüyorsunuz satan seviniyor. Satıp kar eden şirkete yazmıyor ama siz yazıyorsunuz. Şirket bu işin neresinde?.Borsada işlemi yok, oluşacak fiyata ilişkin taahhütü yok, Borsadan pay alırım dememiş vs..Şirketin yapabileceği bir şey yok maalesef. ...İyi günler dileriz.

Şirketle irtibatlı kişiler ve yakınları şirketten 1 Lot dahi alsalar kap yoluyla kamuya bilği vermek zorunluluğundalar. şirket elimde kendi şirket ortaklık A ve B gurubu lotlarından başka elimde hisse yok diyor. Dışardaki vatandaş yada kurum ( sanırım %5.00) hisse sayısına ulşatıgında aştıgında hisse satın aldığında ve bu hisseyi sattıgında bilgi vermek durumunda. Rıza 1.17 , 1.21 aralığından 3.m hisse aldı bunu kamu oyuna paylaştı. halada satmadı, öyle bir haber düşmedi. Sizler neye istinaden şikayet ediyorsunuz anlamış değilim. sizlerinki incir ağacında ceviz aramak. şayet Rıza ikinci üçüncü kişiler üzerinden %5 geçmeyecek oranda mal alıp satıyor, şirketin fiyatını düzenliyorsa, buna delil sunmanız lazım. (şahit , evrak fotoğraf banka hesap hareketleri) varmı elinizde böyle bir belge oda yok. şikayet edin edin edin , kimsiniz kime hizmet ediyorsunuz ,kimin değirmenine su taşıyorsunuz bilmiyorum ama siz ancak inwestinde yazar milleti gaza getirirsiniz. boş konuşuyor, boş yazıyorsunuz yada saçmalıyorsunuz.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Grafikler Bitti. Rıza'nın grafiği 1.45 den bayrak yapıyor ile başladı, aynı teknik ( 1.16 sağlam destekti. )flama oldu, üçgen oldu,merdiven oldu , asansör oldu. maşallah iki üç gün sonra elmas olur, çart çurt olur aşagı kırarsa tuzak, yukarı kırarsa gitmezse, ihlal . Biri çıkıpda olmadı demiyor. tekniğin adını değiştirerek umut dağıtmaya devam ediyorlar. amaç 0.23 toplanan hisseleri pazarlamak. olur olur kesin olur. Günün iki vakti, yanlış saat bile doğru zamanı gösterirmiş. Bekleyin anı buldu mu beni kötülemeye kağıdı övemeye hazırlık yapın. Hatta bugünden iyi durdu kağıdımız güzel durdu ile başlaya bilirsiniz.ytd
    Tamda dediğim noktaya geldiler teknikçiler. neymiş efendim grafik, uzayan üçgene dönmüş. Uzayan üçgenin ne olduğunu biliyormusunuz. üç genin burnu istediği kadar uzar demektir, grafiğin yataya dönemsi durumudur. yani teknik bitmiştir yerine uzayan üçgen diyorlar.ytd

8. 1.17 alışlara, saat 18.00 kadar talimat verilmiş. saat 18 de alışlar otamatikmen silindi, 1.16 alış kademesi aktif hale geldi. 1.18 diye satış yapmak isteyenler, kapanışta hoop 1.16 sattı istemeden.

Eee bizim üçgenin burnu maşallah pinokyonun burnunun uzunluğunu geçti. Neyse canım yarın ola hayrola. bellimi olur, yarın bi bakmışsın Rıza şirketin önünde zararı olanlara para dağıtır. olmaz demeyin buğün çok şikayet ettiler Rıza belkide korkmuştur.ytd

Sayfa 182/200 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •