Special Days Image
Sayfa 31/200 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 241 - 248 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. cemasın sermaye artırım kapa düştü

2. Reza arazi bağ bahçe satıp sermayeyi duzeltecem dedi, malı yeniden toplamaya başladı...

3. Rızanin spk ya göndermiş olduğu raporu herkes görmüştür. Eriyen sermaye kaybini düzeltmek icin yapacaklarini siralamis. Ve ilk genel kurul toplantisinda bunu gündeme getirecekler. Bu toplantida bir bedellininde cikma ihtimali nedir sizce ?

4. Ah ulan rıza milleti soymaya devam ediyorsun kimseye para kazandırmıyorsun

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Realiter burdan para kazanamadık yıllardır

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Raporda bedelli falan sözkonusu degil...
     Alıntı Originally Posted by Özkanornek Yazıyı Oku
    Rızanin spk ya göndermiş olduğu raporu herkes görmüştür. Eriyen sermaye kaybini düzeltmek icin yapacaklarini siralamis. Ve ilk genel kurul toplantisinda bunu gündeme getirecekler. Bu toplantida bir bedellininde cikma ihtimali nedir sizce ?

7.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Raporda bedelli falan sözkonusu degil...
    Teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Ona ben karar veremem,bildiğim bu şirket öyle yada böyle sermaye artırımına gidiyor. Şirketin piyasada 400 mılyon civarinda lotu oldu, bu kadar lotu yukarı taşıma güçleri varsa, 1.00 tl üzerinde sermaye artırım olur, yoksa bu şirket bir şekilde sermaye artırım yapacak. Inşallah 1.00 tlden artırım olur.ytd
    Satın realiter bende yeni girdim bu hisseye piyasadaki dolaşım sayısı 530 milyon lot ( 400 milyon dışarda ise )civarı görünüyor hissenin yanlış anlamayın bu kadar fazla piyasadaki bir kağıdın yükselmesi ve düşmesi patronun elinde değildir diye düşünüyorum kağıdı gerçekten yukarı veya aşağıya çekebilme gücü var mıdır patronun.

Sayfa 31/200 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •