Sayfa 18/200 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 137 - 144 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Ucuz diye cok ky var. Reza ile hareket edip Trade yapabilen al sat ile iyi kazanıyor. Yoksa husrandan baska bir sey değil
    Hareketlenme var

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bunca hacim olmasına rağmen bir kademe dahi kalkamıyor. 37 kuruşluk koca holding... Bir ihtimal 60 kuruştan kaldırdığı nibaşın parası ile bunu birkaç kademe kaldırabilir. Nibaş elde patlamaz ise...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Nibaşın piyasa değeri 54.000.000x15,43=833.220.000 breh breh... akıllara durgunluk verecek bir rakama götürdü. Yaw bu beton santralının kuruluş maliyeti kaç lira? Bunun 20 de birini ver öyle 5 santral kurarım. Şeytani piyasa vesselam))
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Ufukta çamaş ve nibas birleşmesi görüyorum. Ytd

5. Herkes ıeyho da haraket beklerken,ben sırada cemas var.cemas hareket edecek demiştim. Şimdi Rıza nibas ve cemas birleşme götürecek. Bu ay içinde haber düşmesini bekliyorum. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Herkes ıeyho da haraket beklerken,ben sırada cemas var.cemas hareket edecek demiştim. Şimdi Rıza nibas ve cemas birleşme götürecek. Bu ay içinde haber düşmesini bekliyorum. Ytd
    camış ve nıbış birleştikten sonra hedefinde onuda ieyho nun içine katmak mı olacak acaba? 1 milyar lotluk şilepe benzer ıeyho..

7. Cemascilar, ieyhocular nibas patlayacak. Kağıtları gidecek diye bekliyorlar. Bence boşa bekliyorlar. Nibasin halka açıklık oranı çok düşük. Çok az lotla yukarı hereket ediyor. Rıza Nibas yukarı çıkarıp yüksek fiyatla değerlendirecek. Yanı nibas patlamayacak. Nibasin patlaması üzerine hayal kurmayın.ytd

8. Şu coin haberini Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp milletin önüne koyuyor reza.. Artık bu pilavı yemez kimse.

Sayfa 18/200 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •