Sayfa 78/200 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 617 - 624 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sn Gastro, Karşımdaki seviyesini bozmadığı sürece ben asla seviyesizleşmem. Ben ayna gibiyidir, ne görürsem onu yansıtırım.Valla burada paradan yana şansımız olmadı ama, güzel dosluklar edindik. İeyho alırsan hele bide uzuncu olursan pek bi sevinirim.. herkes inwesting formuna kaçtı, bende ieyhoda oldugu gibi Hisse nette kalmaya karar verdim. Malesef yanlızım kendim çalıp kendim oynuıyorum. Çogu yarenlik etimor. sütre gerisinden yorumları okuyup kaçıyor, sonra değişik forumlarda Rızacığıma küfür ediyorlar. Adam işini yapıyor, alenen göstere göstere yatırımcı götürüyor.Kısaca Ben burdayım yeni ortaklara kapım açık. sevgiler, iyi akşamlar.ytd
    Merhaba arkadaşlar. Niyetlerinize göre kazancınız olsun inşallah. Yaklaşık 20 yıldır Borsayı ve yorumları takip etmeye çalışırım. IEYHO'de (İlk adının/ünvanının Çumra olduğunu biliyorum) ilk kez samimi olduğunu düşündüğüm yazıları okudum burada bu akşam. Geçen sene ıheva ve ıeyho aynı fiyatlardayken (Yaklaşık 0,33 kuruş) ıheva almıştım ve ıeyho almadığım için de 0,60 lara kadar yükselince pişman olmuştum. Sonra ıeyho geri geldi ıheva se çok hızlı bir şekilde yükselmeye başladı. Ben yaklaşık 0,80 lerden ihtiyacım oluca ıhevayı sattım. Iheva sonra nerelere gitti hepimiz biliyoruz...Bu macerayı yani tecrübelerinden sadece birtanesini , küçük yatırımcıların çok fazla olduğu hisselerin fiyatlarının, özellkle fon uzmanlarınca (Yerli ve yabancı), patronlar ve Spekülatörlerce (Yerli ve yabancı) yükseltilmediği (Kendilerine göre haklı olarak!) kanaatine varmış olmam dolayısıyla paylaşmak istedim. Yazdıklarım Yatırım-Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir. Farkındalık olsun diye. (Diğer hisselerin çoğunda da geçerlidir bu düşüncelerim) Hayırlı akşamlar.

2. Sık sık şöyşe söylemler duyarsız,örnegin, X aracı kurum, 0.57 alıp ,0.57 satıyor ne yapmaya çalışıyor. Arkadaşlar, Bir aracı kurumda büyük yada küçük binlerce yatırımcı var. Aynı kurum içinde biri alıyor biri satıyor olabilir. Bunların alış yada satış ortalamaları farklıdır.Aynı kurum içinde Biri 0.57 den alıp satıyor gözükürken. Satan karla satıyor olabilir. ytd.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Realiter kardeşim merhaba
    Alacağım miktarın yarısını 0,57 den verdi
    Diğer yarısını 0,56 ya yazdım Rıza efendi vermedi
    Belki de benim yüzümden 0,58 kapattı
    Yarın da 0,56 da bekleyeceğim
    Bundan sonra Rıza nın takipçisiyim
    Bereketli kazançlarınız olsun inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by Gastro Yazıyı Oku
    Realiter kardeşim merhaba
    Alacağım miktarın yarısını 0,57 den verdi
    Diğer yarısını 0,56 ya yazdım Rıza efendi vermedi
    Belki de benim yüzümden 0,58 kapattı
    Yarın da 0,56 da bekleyeceğim
    Bundan sonra Rıza nın takipçisiyim
    Bereketli kazançlarınız olsun inşallah
    Hayırlı olsun. İnsallah aynı heves ve beklentide kalırsın. Unutma Rıza iki sefer kazanma fırsatı vermez.ytd

5. Rıza'nın yatırımcılarının seviyesi 000.1. Kimi, Forumda kağıdı kötülediler diye almaya kalkıyor. kimi hayali fikirlerin (fantazilerin)arkasına takılıp Rıza'ya yatırım yapıyor. Burada defalarca yazdılar Rıza, ieyho da bedelli sermaye artırım yapacak diye. Bende, Bu mümkün değil. Çünkü buna sermaye tavanı müsait değil diye yazmıştım. olmadı. Şimdi İnwestingde Delinin biri (Doga bilimci)bedelsiz sermaye artırım diye yırtınıyor. Arkadaşlar Bir şirketin bedelsiz sermaye artırım için sermayede fazlalık olması gerek. Bu fazlalıgı ödenmiş sermaye dahil ederek, sermaye artırır vede ortaklara artırılan yüzdelik kadar lot verir. İeyho nun sermayesinde 310 milyon liralık eksik var. (kara delik) Nasıl bedelsiz verecek bu bir . ikincisi Akıllı %100, %150 den bahsediyor. sermaye olsa bile ieyho nun sermaye tavanı buna müsait değil. Ancak %42 olur.Yarın birilieri çıkıp. bu yazıyı yazdılar diye kağıt alacağım derse inanmyın. Bunu genelde milleti Galyana getirmek için yazıyorlar.

sabah birtaneside yazmış. "Hadi bizi şaşırt %69 aç diye. Günlük aşağı ve yukarı %10 yapabiliyor. en fazla 0.63 yapa bilecekken 69 dan bahsediyor. Sakın ha bunları okuyup hisse almayın.. araştırın. kap tan şirketin Finansal durumlarını inceleyin, halka açıklık oranlarına bakın, imtiyaz durumuna bakın, Yabancı para cinsinden alacak yada borçlarına bakın. temettü veriyor olmalarına bakın. sonra kağıt alın. Birileri kağıt hakkında yazdı diye kağıt alıp satmayın.Bu bir yatırım tavsiyesi dir.

6. Sevgili Gastro tek başima canım sıkılıyor. 0.56, 0.57 alamayani dövüyorlar. Hadi alda kagidimizin geleceği hakkında konuşalım. Gerçekleri konuşmadan kağıt hakkında fantazi yapalım. Gerçekleri konuşunca kağıdımizi kötüledi diyorlar.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sevgili Gastro tek başima canım sıkılıyor. 0.56, 0.57 alamayani dövüyorlar. Hadi alda kagidimizin geleceği hakkında konuşalım. Gerçekleri konuşmadan kağıt hakkında fantazi yapalım. Gerçekleri konuşunca kağıdımizi kötüledi diyorlar.ytd
    Bırak rızayı gastro bir gecede üzerinden gecer adamın 10 yıl kendine gelemezsin %99,9 halka açık şirketten beklendi ne olabilr ki burda sadece bul kareyi al parayı oynanır. Geneldede oyunu oynatan kazanır

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sevim koş koş, İnwesting sayfasını ağlama duvarına döndürdüler.. Size dedik coin işi karlı olursa bilançoya yansır. zaten toru topu 1. m.dolarlık 20 centten 6.500 m. tl para yansısa ne olacak 543 milyonluk hissede. Boşuna ümüt baglamayın dedik.sanki on yıldır hareket etmeyen hisse sırf bunlar hisse aldı diye hareket edecek.

Sıkmayın canınınızı Rıza harkese aynısını yaptı. size özel değil. Sevinin paranızı aldı ama size iyi bir ders verdi. Ne demiş atalar"ucuz etin yahnisi olmaz"mış. hadi buraya gelin kritik yapalım. ytd

Sayfa 78/200 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •