Sayfa 102/200 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 809 - 816 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Bu başlığı şu anda 5 kişi okumaktadır. (3 üye ve 2 ziyaretçi)

realiter, dsa, muhteberu

Sizden cevap bekliyorum. bu kadar yıldızınız olduğuna göre benden fazla bilgili olmalısınız. yoksa bu kadar yıldızı millete yalan ve yalakalık ederek aldığınızı düşüneceğim.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    İyi yanı neresi ise bir tane yaz bizde ögrenelim. sorduğum soruya da cevap ver Lot sayısı ve halka açıklığı cemastan yuksek olmasına karşın neden alt pazarda ışlem görüyor
    kimse yanaşmasın olmasın.. çok değerli çok rıza abim işini bilir..benim hedefime gelirse veririm alırsınız..

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    kimse yanaşmasın olmasın.. çok değerli çok rıza abim işini bilir..benim hedefime gelirse veririm alırsınız..
    tam size yakışan cevap, sizin iftira atmaktan yada hayallerini yazmaktan başka bir şey bildiğinizi düşünmüştüm. Bence siz yine susun, sizi birşey sansınlar. Yada inwesting sayfasına gidip saçmalayanlara eşlik edin.

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Ha birşey daha söyleyeyim. hedefine gelirse veririm demişsin. bence verme, bak bana on senedir verdiler elime kimse yalvarmıyor almak için. sende sıkı tut.

5. Arkadaşlar ieyho 453 milyon hisse var . Rıza yada bir başkası bunu toplamaya kalksa 453 milyon para demek. şirketin 320 milyon geçmiş dönem zararı var. Hangi salak ödenmiş sermayesi 453 milyon olan 320 milyon geçmiş dönem zararı olan şirketi 543 milyon verek toplar anlamış değilim. piyasada varmı böyle bir salak.
    Adamlar , Benim gibi salakları taşıyıcı yapıp 50 60 milyon hisse ile yukardan satıp aşağıdan toplayarak kağıdı götürüyorlar. yani kimse kimsenin elindeki mal için yanıp tutuşmuyor. boş gerzeklerin boş konuşmalarına inanmayın.ytd

6. muhteberu, şirket ile ilgili öğrenmek istediğin bir şey varsa ; benden öğrene bilirsin koçum. ama adam gibi gel, iftira atarak değil. biraz bilgi sana iyi gelir. En azından biri bir şey sorarsa hayallerinden farklı reel gerçek bir şeyler söyleye bilir yaza bilirsinin

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    iftira niye atayım 10 sene fazla siz burda kağıtı kötülüyorsunuz hiçmi iyi yanı yok yahu..
    Günaydın, ben hisseye dün girdim ve forumdaki yazılara baktığımda bazı yazılar gerçekten ilginç, bu kadar kötülediğiniz, borcu fazla dediğiniz kağıdı bu kadar uzun süredir niye tutuyorsunuz, ya da tutmayıp sadece geyik için mi forumdasınız? Cevap verme zorunlu değildir ve yatırım tavsiyesi içermez, bol kazançlar.

8. töbe töbee.... buraya benden başka yazan çok az zaten. yazılara "baktıgınızda " diyorsunuz ama ya iyi bakmadınız yada öyle söylüyorsunuz. Daha önce defa kez soruldu ve cevaplandı. yine vecaplayayım.Ben kağıda girdim kağıt düştü, uzuncu ol dediler bende uzuncu oldum. Bu kağıt on seneden fazladır süründürüyor. ben ortalama düşürdükçe kağıt saldı, ben düşürdükçe kağıt saldı. sonra ben ortalama düşürmekten vaz geçtim kağıt 0.21 düştü. benim paralar paraçık oldu yani P.İ.Ç oldu. şimdi enflasyon devaliyasyon derken paraçıklar pul oldu. bende artık daşşak geçiyorum.

şimdi ben size bir soru soracağım, yazdıklarımın neresi yalan. bu şirkette 320 milyon geçmiş dönem zararı ve sermaye erimesi yokmu. bu şirketin enerji ile ne kadar alası var. Bu sorulara cevap sizde yoksa (kap, şirketler,sermaye yapısı Bilançolar sekmesinde bulabilirsiniz. devletin resmi sitesi kap) Bu şirketin iyi bir yanı varsa lütfen siz yazın sizden öncekilerde bu sorulara cevap veremedi kaçtı. emninim siz bilgilisiniz araştırmacısınız. Bu bilgilere cevap vererek benim kötü niyetli olduğumu hatta rızanın adamı olduğumu ispatlayacaksınız. sizden cevap bekliyorum.
    Son düzenleme : realiter; 24-09-2020 saat: 09:58.

Sayfa 102/200 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •