Sayfa 93/200 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 737 - 744 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Sn. realiter uzun zamandır yazmıyorsunuz, o değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
    Merhaba helizede, öncelikle askerlik bitmedi ama inwesting sayfasını okuyup yazacak bir şey bulamıyorum. o kadar saçma sapan yorumlar yapıyorlarki, kimde ne yazayım bilemiyorum. önce gündemi belli olan olagan genel kurulu saçma saçma anlam yüklediler. ben her zaman diyorum, genel kuruldan sürprise karar çıkmaz, genel kurul onay ve yetki makamıdır. yapılan işlemler onaylanır, gündemde olan yapılacak işlemler ile ilgili yetki alınır. adamlar genel kuruldan , bedelli talep ettiler. oysa bu gibi kararlar YÖNETİM KURULUNDA ALINIR. Sene başında demiştim. ieyho nun sermaye erimesi mevcut, kısmı önlemler alındı. ortada acil bir durum kalmadı ama sorun kısmen devam ediyor. bununla ilgili spk acil önlem uyarısı düştü.
    Adamın biri diyorki ieyho neden üç ay açığa satış,sabit takas ve kredili işlem yasağı geldi , neden cemaşa 15 gün verdilerde , ieyho üç ay diyor. çünkü bu senenin başında ieyho 15 ceza almıştı şimdi bir üst ceza sınırına geçti, bunun üzeri telefonla alım satım yada altı aya çıkacak.

benim anladığım, inwesting sayfasında yazanların çoğu ya salak yada çok uyanık pazarlamacı. burada herkes kendine göre profosör. adam satmak istiyor, sattırmıyorlar, birazdan yada akşama tavan olacak diye. satanı elşetiriyorlar, erken sattın diye. yani burada herkes yakın markaj altında. hisse hergün %2.00 ile % .500 arası düşüyor. Bilemedim adam kalkıyor hislerini yazıyor, diğeri buna inanıyor. sonra ağlama küfür şikayet. Bence ben hiç bir zaman on sene önce aldığım yeri göremeyeceğim gibi..
    bilemedim ne yazayım hangisini düzeltteyim diye. o yüzden sustum. banane dedim kim neyaparsa yapsın. zaten benim paralarım paracık olmuş..... ya nasip ya kısmet. birazda elim rahat. şimdiye kadar kaybettiğimden fazla kaybedecek bir şey kalmadı.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. ee kimse yokmu..
    ...

3. Biz varız artık, birlikte bakalım ne olcak

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben dahil bu hissede olanın Allah sonunu hayır etsin. Kademeler eridikçe takviye yapıyorlar. Birileri mal çıkma derdinde. Kâğıtta hiç bir beklenti kalmadı. Coin dediler, coin bile bilançoya düzeltemedi. Sermaye artırım dediler fos cıktı. Genel kurul dediler, iyi dilekler ve maaşlarına zam cıktı. Borsadan üç sıfır silinecek 1.tl altında kağıt kalmayacak dediler, kuruş silindi. Ieyho nerdeyse silinen kuruşları kendine alıp, gözünü eksiye düşürmeye dikti. Maalesef bu senede beklentiyle bitti, beklentide bitti.Ne olacak sabah akşam oturgaç organı uzerinden yalan haber üzerine hisse yürürse , bu kadar yürür. Ytd

5. Bu kağıt, bugüne kadar ne zaman bir yerde uzun süre beklemişse. Bekleyiş sonunda hep aşağı kırdı. Yukarı çıkarken hızlı çıkıp, yukarda bekleyerek satıp, sonra aşağı kırıyor. Ytd

6. Bu inwesting sayfasında yazanlar çok zeki.. sormadan fikir beyan ediyorlar. kağıdın çıkacağına yada düşeceğine dair fikir yürüdüyorlar (Allah'tan hiç bir öngörüleri gerçekleşmiyor) utanmadan yine yazıyorlar. Bundan iki hafta önce bayan bir yatırımcı; "0.98 sattım kurtuldum " diye yazdı. Bizim proflar hemen görüş bildirdi. Çok acele ettin diye. bayan borsadan anliyormuş, yada en azından kendini prof sanan geri zekalılara kanmadı.
    herhangi bir hisse alırken yada satarken, ya bildiğiniz tanıdıgınız uzman kişilerden destek alın. Burada klavye kahramanı ne idüğü belirsiz şahısların yorumlarını bile okumayın.ytd

7. 0.83 , 750 bin civarı alış koymuş. 0.83 satan yok. 0.85'e 450 bin civarı satış koymuş.0.84 yavaş yavaş mal koyup yediriyorlar. Akşama 0.84 şişirip. 0.83 eritip. 0.83 kapatır. genel gidaşata bakılırsa.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    0.83 , 750 bin civarı alış koymuş. 0.83 satan yok. 0.85'e 450 bin civarı satış koymuş.0.84 yavaş yavaş mal koyup yediriyorlar. Akşama 0.84 şişirip. 0.83 eritip. 0.83 kapatır. genel gidaşata bakılırsa.ytd
    Dediğim gibi oldu.müneccim değilim, "perşembenin gelişi çarşambadan belli olurmuş"

Sayfa 93/200 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •