Sayfa 63/200 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 497 - 504 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by zaycek Yazıyı Oku
    Yabancı satışını rakamlar ile açıklarmısın.
    2 gundur satista görülecegi uzere. Ancakson 1 ayda 19 milyon lot a kadar buyuk miktarda alim oldugu da bir gerçek.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Dün 18.15 te 0,69 tan alış emri verdim hala vermedi nasıl öne geçiyorlar anlamadım.
    Tüm yazdıklarım şahsi kanaatlerim olup ytd değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by benm Yazıyı Oku
    Dün 18.15 te 0,69 tan alış emri verdim hala vermedi nasıl öne geçiyorlar anlamadım.
    Kardeş kazanacağına eminsen sende 0.70 al, nolcak bi kademeden.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

4. Riza yine yaptı yapacağını. Adam bütün teknikcileri terso etti. Güya bugün kesin 0.72kapatmasi lâzımdı. Yada bu hafta kesin yukarı hareket edecekti. Noldu oldumu. Bu yüzden diyorum bura Riza'nin çiftliği burada o ne derse o, gerisi tiyatro 0.69, 0.70 yada arada 0.71. Yani git gel Gonya altı saat.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Kardeş kazanacağına eminsen sende 0.70 al, nolcak bi kademeden.ytd
    Eyvallah. Kazanmak kaybetmek bir yana zaten cüzzi miktar ile alacağım bir heves olacak ama emir sırasını adamlar nasıl öne alıyorlar sıra emir saatine göre değilmi inadına yarına gene alış yazdım.
    Tüm yazdıklarım şahsi kanaatlerim olup ytd değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by benm Yazıyı Oku
    Eyvallah. Kazanmak kaybetmek bir yana zaten cüzzi miktar ile alacağım bir heves olacak ama emir sırasını adamlar nasıl öne alıyorlar sıra emir saatine göre değilmi inadına yarına gene alış yazdım.
    Geçmiş dönem yorumları okuma imkanınız olursa görürsünüz oralarda da, alıcılar dert yanıyordu 070, 071 ce 0.72 veremiyor diye zerseniste bulunuyorlardi. Sona 0.66 kadar boca etti mali yüzüne bakan bile olmadı. Genelde müşteriyi hirslandirmak için yapıyorlar, yada haftalar öncesi zincir sıralı emir veriyorlar. Beklersen 0.68 bile alabilirsin. Istersen ınvesting sayfasında yazanlara sor.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

7. Vergi dairesine sunulunan 2019/12 karı 21.362.911 tl

8. Bu ne sessizlik ne bekliyor ateşlenmeyi herhalde

Sayfa 63/200 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •