Sayfa 45/200 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 353 - 360 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. 64ü deviremeyecek algısı oluşturuyor reis

2.  Alıntı Originally Posted by Samsun_tr Yazıyı Oku
    64ü deviremeyecek algısı oluşturuyor reis
    eksi kapamasında

3.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Sagolsun açığa sattigim 0.55 fiyattan geri aldım.
    Yalan söylüyorsun. Kaçtan açığa sattında 0.55 den geri aldın? Zaten tavan 0.55 idi. Buraya ekstre koy desem koyamazsın çünkü böyle bir işlemin yok. İnsanları etkiliyorsun yok taban taban gidermiş, yok açıkcılarla birlikte kapanacak yazdığın herşeyi s shot unu alıyorum. Sen şikayet edeceğim insanlara yatırım tavsiyesi veriyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    dün 55 gördü en yüksek dostum...tavandan bile satsan bugün aynı fiyattan yerine koymussun.komisyon zarar yazmış
    Yalan söylüyor inanmayın. Taban taban gidecekmişte açıkcılar ile birlikte kapanacakmış. Geçsin bunları

5. Tahtanın her kademesi en az dört beş milyon. Arkadaş 250 bin lotu açığa satacakda tahtada kademe düşürüp aşağıdan tekrar alacakmış mış mış.

6. Sn @erah24erzincan iyi akşamlar. Sizin gibi bir değeri burada görmek beni çok memnun etti. Sizden de bir iki kelam duymak isterim müsait olduğunuzda.

İEYHO bugün ortalama 0.604 tl fiyattan toplam 69.890.804 lot açığa satış işlemi yapılmıştır, dünkü taşınan ve bugünkü yapılan açıkların üzerine açıkçı sıkıştırma operasyonu yapılmış gibi, hala taşıyan varsa operasyonun devamı gelebilir onlar kapatınca da ne olacağı belli gibi,

8. Bakıyorumda her kez fiyat la ilgili bir şeyler söylüyor yok şu kadar açık yok şu fiyat falan filan.
    Hiç biriniz haber okumuyor.
    Hisseye haber geldi uyumayın

Sayfa 45/200 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •