Sayfa 15/200 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 113 - 120 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Bu hisseden hiç bir şey olmaz yıllatcs aynı hikaye yapıuor yıllarca burda takılır

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bu şirkete verdikleri şirket birleşme yönetim bir rezalet. Bilançolarda özsrmaye iyice eksilmiş. Ancak sermaye azaltımı ve artırımı şeklinde izin verilmeliydi. Aslında adamların ne kadar şirketi varsa hepsini tek şirket haline getirip birleştirmeleri en doğrusu idi.

On şirketi ayrı ayrı borsaya soktularda ne oldu? şirket kasalarına o kadar para topladılarsa ne oldu? Borsa tarihinde hepsi zarar ziyan.

On şirketle iyi fiyatlardan açıldılar borsaya hepsi aşama aşama tepetaklak olup eriyip gitti. Yatırımcısı fena ütüldü.

Borsada bunun gibi bazı diğer gruplar da var, Suç bunlarda değil, suç ülke ekonomi ve borsasındanda sorumlu devleti yönetenlerin “bazılarına” gösterdiği sonsuz müsamahada.

Ufak ufak alım yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu şirkete verdikleri şirket birleşme yönetim bir rezalet. Bilançolarda özsrmaye iyice eksilmiş. Ancak sermaye azaltımı ve artırımı şeklinde izin verilmeliydi. Aslında adamların ne kadar şirketi varsa hepsini tek şirket haline getirip birleştirmeleri en doğrusu idi.

On şirketi ayrı ayrı borsaya soktularda ne oldu? şirket kasalarına o kadar para topladılarsa ne oldu? Borsa tarihinde hepsi zarar ziyan.

On şirketle iyi fiyatlardan açıldılar borsaya hepsi aşama aşama tepetaklak olup eriyip gitti. Yatırımcısı fena ütüldü.

Borsada bunun gibi bazı diğer gruplar da var, Suç bunlarda değil, suç ülke ekonomi ve borsasındanda sorumlu devleti yönetenlerin �bazılarına� gösterdiği sonsuz müsamahada.
    Spk bu işlemlerin hepsini oylar. Ky nin soyulmasına da göz yumarrr

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Bu hise iyice yalama olmuş cıvataları tutmuyor,sebebide Uğur-Rıza ikilisi,çoğu yerlere sebepsiz kayyum atıyorlar,esas böyle yerlere atacaksın,NIBAS 14-CEMAS 0.70,bu ise birtürlü 0.34 üstüne atamıyor...neyse at kenara dursun,esasında fazla almayada gelmez USAŞ'ta ne oldu gördük.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    038,tavanı 0.40...cemas tavanda 0.85,inadına bekleyen çorbayı içti,ikisindende yarı yarıya boşalttık arkayı sağlama almak için.

7. Arkadaşlar 0.37 ile aranizdayim umarım uğurlu gelirim. Hepinize sağlık ve bol kazanc

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Haydi koçum be çek bir tavan cemas gibi,yığmıştım sizlere 250.000 lot,yarısı postalandı kaldı geriye 125.000.

Sayfa 15/200 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •