Sayfa 164/200 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. 16 kademesini satışla doldurdular, birazdan 1.14, 1,15 kıracak.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. hayırlı olsun, geldi 1.14

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Rıza, bu hareketleri daha önce yaptımı, evet yaptı. Kağıt 0.2X çok yaptı. O vakit kimsenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştı. kağıt zaten çöp olmuştu. kağıt toplanıyor denebiliyordu.
    Rıza yeniden aynı oyuna döndü. Acaba yine topluyormu...İeyho tek başına olsa yaa belki topluyordur denebilirdi. İEYHO, CEMAŞ VE NİBAS hareketlerine bakıldığında. acaba; Cemaştaki %100 bedelli için, Rıza nakit için İeyho ve nibas da mal satıyor olabilirmi. İnsanın aklına gelmiyor değil. NİBAS ve İEYHO da beklenti olusturdu, alış veriş merkezi ve coin arzı. ieyhonda her gün ilk dört kademeye milyonlarca lot yüklüyorlar, günlük 10 milyon lot işlem olsa dünya lot işlem yapmış. bu kadar lotu küçük yatırımcı aldıda şimdi satıyormu. insallah öyledir. Toplayan Rıza satan küçük yatırımcıdır. Böyle değilse; güldüğünüz başınıza gelecek demektir, burada çok kişi 11 yıllık ortak olacak vede yanıma arkadaş olacak. Bane göre Rızazede, yeni gelen çoluk çoçuğa göre rıza'nın adamı olacak.ytd
    2011 de bulaşmıştım 1 leri gördük 0.2xx fiyatı gördüm yıllarını alır adamlar 2 yılda 20 kat çıkan hisseler oldu ama biz ana paramızı zor kurtardık eflasyon ları saymıyorum bu nu alacağıma başka kağıt alsaydık şuan milyonluk olmuştuk

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    2011 de bulaşmıştım 1 leri gördük 0.2xx fiyatı gördüm yıllarını alır adamlar 2 yılda 20 kat çıkan hisseler oldu ama biz ana paramızı zor kurtardık eflasyon ları saymıyorum bu nu alacağıma başka kağıt alsaydık şuan milyonluk olmuştuk

merhaba, syn garrett mobil , buradakilerine masal gibi geliyor. yaşamadıkları için imkansız sanıyorlar. benide Rıza yada Rıza'nın adamı sanıyorlar.Ben biliyorum Rızayla bir gün tanışacaklar.ytd

5. Son günlerde, Rız'nın üçlüleri aynı , üçüde ekside .ytd

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    merhaba, syn garrett mobil , buradakilerine masal gibi geliyor. yaşamadıkları için imkansız sanıyorlar. benide Rıza yada Rıza'nın adamı sanıyorlar.Ben biliyorum Rızayla bir gün tanışacaklar.ytd
    Keşke rızanın adamı olsaydık da onunla beraber kazansaydık demi

7.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Keşke rızanın adamı olsaydık da onunla beraber kazansaydık demi

Ayrıca elimde 1600 lot göstermelik olsun diye bekletiyorum o bile şuan zarar yazıyor sayın realiter

8.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Ayrıca elimde 1600 lot göstermelik olsun diye bekletiyorum o bile şuan zarar yazıyor sayın realiter

syn garrett mobil , Burada ne fırıldaklılar döndü içinde bulunduğumuz son on bir yıl içinde, adı enerji kendi ve içinde enerjisi olmayan şirketle. Bende hala zarardayım.ytd

Sayfa 164/200 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •