Sayfa 104/200 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 825 - 832 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    benım basıt bır kuralım var.. '' giden senede bineceksın gitmeyenden ineceksin '' IEYHO bu sıralar binilecek gibi oldu.. feykinide attı ve düzeltmesıne de başladı.. destek olarak,0.90 0.88 ve biraz zor olsa da halen aktif durumda olan 0.83 var.. bu günkü kırmızı bara '' ileri sıçramak için bıraz geri gelme barı'' olarak bakıyorum.. kazancınız bol ve daim olsun...
    He he kesin ögledir. Buradan ne mühendisler ne doktorlar geçti, hiç biri tutturamadı ben sizden çok umutlyum kesin siz bu işi çözersiniz.ytd.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    kesin siz bu işi çözersiniz.ytd.
    sanırım yazımı dıkkatli okumadınız.. ben buraya bir şeyler çözmeye gelmedim..
    IEYHO ya binip, ineceğim... bu süreçte, aradaki farkın, kardeş olduğunu biliyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sanırım yazımı dıkkatli okumadınız.. ben buraya bir şeyler çözmeye gelmedim..
    IEYHO ya binip, ineceğim... bu süreçte, aradaki farkın, kardeş olduğunu biliyorum.
    iyiya işte, siz siz buradan kazanarak ayrılırsanız. Bu kazanç tesadüf olmayacak. zira bugüne kadar kazanaların çoğu canını kurtardığını kazanç sayarak ayrıldı. Binim ineceksiniz %100 kazanacaksınız. bence buradaki bir başarı aynı anda çözüm demektir. ne diyeyim daha öncekilere dediğim gibi , inşallah kazanırsınız. yine inşalah daha öncekiler gibi ayrılmazsınız.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

4. Takaslarda 5.ay ve sonrasında citybank 7m lottan, 42m lota çıkmış..
    Hisseyi bilenler yorum yapabilir mi??
    Durduk yere mi toplamışlar bu kadar hisseyi.. fikri olan alintilayip cevaplarsa memnun olurum

5.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Takaslarda 5.ay ve sonrasında citybank 7m lottan, 42m lota çıkmış..
    Durduk yere mi toplamışlar bu kadar hisseyi.. fikri olan alintilayip cevaplarsa memnun olurum
    Evet öyle bir olay yaşandı.sonra 40 milyonda stabil kaldı, Yazılan cizilenlerden çıtı deki bıyıklı ait olabileceği, görüntü için bu hareketin yapıldığı düşünüldü. O mal orada öyle duruyor, ne artıyo nede azalıyor. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Takaslarda 5.ay ve sonrasında citybank 7m lottan, 42m lota çıkmış..
    Citi’nin maliyeti nedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by KomutanLogar Yazıyı Oku
    Citi’nin maliyeti nedir

3 ayda ekledikleri 91krs benim gördüğüm.. onuda credit Suisse ve merill alımlarına bakarak söylüyorum..
    Ancak hisseye hiç hakim değilim.. elimdeki lotu cuma sattım. Sattıktan sonra araştırmak aklıma geldi. Şimdi sattigima pişman olur muyum diye düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    3 ayda ekledikleri 91krs benim gördüğüm.. onuda credit Suisse ve merill alımlarına bakarak söylüyorum..
    Ancak hisseye hiç hakim değilim.. elimdeki lotu cuma sattım. Sattıktan sonra araştırmak aklıma geldi. Şimdi sattigima pişman olur muyum diye düşünüyorum
    Teşekkür ederim

Sayfa 104/200 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •