Sayfa 37/200 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 289 - 296 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. üstad

Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    0,20 ler değil de, 0,37-038 den nakit problemi olmayanlar toplayabilir. (Bunlar, diğer yükselmiş hisselerden çıkan Spekülatörler ve A tipi fonlar olur) Ancak, şirketin Bilançosunun düzelme işareti ve yönetimin de vizyon açıklamaları önemli... 0,37 altı zor hatta 0,87 denemesi bile yapabilir teknik olarak önümüzdeki haftalarda! (harika bir haber şart tabi!) Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir. (Yukardan aldırmaya aşağıdan sattırmaya çalışanlara yorumumdur.)
    Bu euholding gibi olabilir ..2 ve 3 lira olamazmi sizce

Alıntı Originally Posted by ali ak Yazıyı Oku
    Bu euholding gibi olabilir ..2 ve 3 lira olamazmi sizce
    Kısa zamanda olacağını sanmıyorum. Yukarda geçen de yazdığım gibi yıllardır kaybettiği itibarını BİST dışındaki Işıklar Holdingin fedakarlıkları ve yönetimin samimi vizyonu ve işlerine odaklanmalarıyla mümkün. (açıklayacaklar İlk bilançoda iyileşme önemli)

3. 0,49 TL yatay direncini aşarsa güzelleşir kanaatindeyim. 1 TL neden olmasın? evet olabilir ama zaman gerek.. 1 TL yi gördüğü günün akabinde de bedelli sermaye arttırımı talep edilir diye düşünüyorum. çünkü yerlerde gezinen sermayenin toparlanması şart. patron hisseye destek çıksın yalnız olmadığımızı hissedelim ben de seve seve bedelliye katılırım. ama yatırımcıyı yolunacak kaz misali gören patronlar yüzünden insanlar bedelliden korkuyor..
    Borsa sabırlı olanların, sabırsızlardan kazandığı paradır.
    https://twitter.com/ekonomistben

taşınan ve taşınabilecek açıklar

5. Mal Alım satım duyurusu var ben bulamadım kim almış veya satmış ne kadar girebilen var mi

6. Bir galt olacapı yok hissenin oyalama taktiği

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Mal Alım satım duyurusu var ben bulamadım kim almış veya satmış ne kadar girebilen var mi
    Patron 0.46 dan 12000000 TL. Mal satmış.

8.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Patron 0.46 dan 12000000 TL. Mal satmış.
    Neden yükseldi ozaman onu anlayamadım ilginç geldi bana

Sayfa 37/200 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •