Sayfa 89/200 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 705 - 712 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. şayet yukarı gitmeye devam ederse .0.88 çok önemli bir direnç. Shakespeare dediği nokta bu olsa gerek"Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu!"0.88. yatırım tafsiyesi kesinlikle değildir.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    şayet yukarı gitmeye devam ederse .0.88 çok önemli bir direnç. Shakespeare dediği nokta bu olsa gerek"Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu!"0.88. yatırım tafsiyesi kesinlikle değildir.
    Bu sefer 0,88 i geçecek, hatta daha da yukarılara gidebilir diye ümit ediyorum. 2.çeyrek de yönetimin aklı da başına gelmiştir umarım. İlk çeyrek bilançolarına bakınca da anlaşılıyor... (Yazdıklarım al sat tut tavsiyesi değildir. Uzun zamandan bu yana yüksek maliyetlilere farkındalık içindir.)

3. Ewet yine rıza kısa metrajlı filmi çekmeye başladı. Oltaya kimi takarsa kar misali 0,99 dan 0.84 anlık olarak bu mrsaj da burda dursun bakalım

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Yarın tabana yapıştırır mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Yarın tabana yapıştırır mı?
    Bunun ne yapacağı hiç belli olmaz taban dersin tavan yapar, tavan dersin taban yapar tek bildiyin kendine aşık eder kara sevdaya tutulursan yıllarını alır çıkamazsın

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Neden 1 TL olsun ki?

7. Açılış be kapanış beklentisi olan nedir

8. Sayın realiter namı diğer mortal, hala ieyho dasiniz. Ben 3 yıl önce büyük bir serveti bu ieyho ya kaptırarak çıktım. 20-22 kuruslarda geziyordu. Umarım bir nebze zararınizi cikarmissinizdir.

Sayfa 89/200 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •