Sayfa 137/200 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Klasik yatay hareketinde şu an ben trend tepesi olan 1.60 lı fiyatları bekleyeceğim
    Kendi fikrimdir. Tavsiye değildir.

2. Sabır diyoruz ama bari moral bozma vicdansız spek

3. kimin elinde kaç lot oldugu, satıp satmadıgı. bekleyip beklemeyeceği kimi ne ilğilendirirki. Adam yazıyor; şu kadar lotum var, şu kadar bekleyeceğim. bizene de; alğımı yapıyorlar anlamış değilim. kağıda lotlara bakıyorum. spek alışları yok, paçal alışlar genelde üç beç bin arada 10 ila 20 binlik alışlar. görüntüye göre bir baskı varsa, birileri mal satıyor görüntüsü var. inşallah bu kez, bir kez yanlış okumuşum dermişim, görüntü benide yanıltmış olsun. değilse yine "kıçı ile inatlaşan donuna sıçarmış" durumuna düşeceğiz.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

4. Belkide yıl sonu hesp kapatmak isteyen kurum yada kurumların satışı. kurumlar varlıklarını değer kaybetmesin diye sepet yaparlar. sepete on tane hisse senedi, altın dolar ve euro koyarlar. bunlardan biri veye bir kaçı değer kaybedetken, diğerleri değer kazanarak kurumun varlığının değeri korur, düşmez yada varlık değer kazanır. yıl sonu hesap kapamak isteyen yada sepet varlıklarını değiştirmek isteyenller elerinde olanı,yıl sonu satıp yeni varlık finansal varlık alırlar. şimdi birileri ieyho satışları bundanmıdır acaba .ytd

5. Burada fazla yazıp çizen olmadığından. zaman zaman inwesting sayfasını okuyorum. Bu kadar saçma atmasyon yorumları orada görüyorum. Bunu yazanların ya borsa bilgisi yok. yada ortamı manipüle etmeye çalışıyorlar. Biri yazmış. "Borsanın en ucuz kağıdı, mecbur gidecek" diye. Ucuz olduğunu bir tek sen mi görüyorsun. Niye ucuz hiç araştırdın mı? Piyasada bu kadar yatırımcı arasında sanki bir tek borsa bilgisine sahip olan kendisi. başkalarının görmediğini görebiliyor.... işte ucuz kağıdın sıkıntısı bu oluyor. Borsa rekor kırarken sen hikaye yazıyorsun.ytd

6. Gökşad Ulutaş (inwesting)
    27 dakika önce
    İsrail de ki doğalgazdan elektrik üretim işi dışında ne yatırımı var bu şirketin elle tutulur? Işık coin i söylemeyin onun tahtası başka.

tamamen desteksiz sallıyor. bu şirketin yabancı ülkede tek yatırımı . Irakta (Erbilde) kraff fabrikası. (çimonto anbalaj kağıdı.) Türkiyede çok düşük ölçekli ,dostlar alışverişte görsün cinsinden.dogalgaz çevrim istasyomnu var.

Haaa pordon pardon özür. Almanyada bir emlak bürosu birde Bulgaristanda mesire yeri av alanı var. ytd

7. 60dklık

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. usd aylık görüntü...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 137/200 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •