Special Days Image
Sayfa 65/200 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1595 madde; 513 - 520 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Orman yangını çıktı abi. Allah askerimize zeval vermesin gerisi kolay...
    Tüm yazdıklarım şahsi kanaatlerim olup ytd değildir.

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    noldu," 0.70, 0.71, 0.72 bekliyorum vermedi diyenler" alın size 0.66. bu kağıdın tekniği bu. kendini çok kıymetli satar,kalanını bedava verir.ytd
    Bu kağıdın tekniği bütün Borsaya bulaşmış galiba

3.  Alıntı Originally Posted by benm Yazıyı Oku
    Orman yangını çıktı abi. Allah askerimize zeval vermesin gerisi kolay...
     Alıntı Originally Posted by zaycek Yazıyı Oku
    Bu kağıdın tekniği bütün Borsaya bulaşmış galiba
    Beni yakaladınız, şimdi yapmanız gereken; Ne var ne yok. Hepsini basıp ıeyho almanız. Artık kısa yoldan Rıza sizi ieyho eliyle zengin eder. Değil mi, hadi bakalım. Ytd

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Beni yakaladınız, şimdi yapmanız gereken; Ne var ne yok. Hepsini basıp ıeyho almanız. Artık kısa yoldan Rıza sizi ieyho eliyle zengin eder. Değil mi, hadi bakalım. Ytd
    İnşallah hadi bakalım Dualarını eksik etme Biraz da Işık coin alayım tam olsun.

5. Çemas da reklamlara başlamışlar. Bir önceki hateketide yalan haber üzerine olmuştu. Yerli oto motorunu yapıyor du. Şimdide wosvogenle anlaşmalar . Tutarmi hiç belli olmaz.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Çemas da reklamlara başlamışlar. Bir önceki hateketide yalan haber üzerine olmuştu. Yerli oto motorunu yapıyor du. Şimdide wosvogenle anlaşmalar . Tutarmi hiç belli olmaz.ytd
    Sosyal medya reklamdan geçilmiyor kimse sağlam kağıt peşinde değil uçsun kaçsın peşindeler ama nafile

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Eskiden kutu yarışması vardı. Kutu sahipleri de , kapalı kutusunun içini bilecek kadar müneccimci. "Ben kutumun içinde büyük hissediyorum" diyordu . Rızada yatirimcilarini müneccim etti. Birileri her gün,ınvesting forum da "bugün bir şey olacak hissediyorum "diyerek güne başlıyor ama tabi karşısındaki de şeytan (Riza) her seferinde, ku kutusunu boşaltıyor, hisseyi ya bi kademe aşağı kırıyor yada günü fifti fifti açtığı gibi kapatıyor. Ben şimdiden yarınki müneccime güveniyorum. Kesin bir gün bilecek. Eeee boşuna dememişler "yanlış saat bile günün iki vakti doğru zamanı gösterir "diye.ytd

8. 2009 yılından buyana bu hissedeyim, ilk girdigimde ısamba , ışıklar anbalaj dı . sonra ısyho ışıklar holding oldu. sonra işıklar enerji oldu. benim para *** oldu ama hala girdiğimden buyana hiç 1.00 tl olmadı. geçen sene 0.88 ile en yüksek gördüğüm nokta. ben bekliyorum benim para *** oldu. adamlar üç olacak beş olacak diye bekliyor. Valla olursa benim için büyük surpriz olur. her gün şu olacak bu olacak diye ,kağıda don biçiyorlarya ben burada sadece tebessüm ediyorum. İNŞALLAH İNŞALLAH MAŞALLAH OLUR, OLUR. Bu şeytan 0.99 yapar ama 1.00 tl yapmaz ölse yapmaz. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 65/200 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •