Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 17 - 24 arası.

Konu: hisse.net Mobil Uygulama Problemi Çözüldü.

Mobilden giremiyorum kaç gündür.

Anlaşılan genel bir problem var. Admine yazdım ama soorun çözülemedi.

3.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Anlaşılan genel bir problem var. Admine yazdım ama soorun çözülemedi.
    Şunu denediniz mi?

Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Uygulamada gerçekten sorun yok ama ağ hatası alan arkadaşlar yapmanız gereken bir şey var. Telefonunuzda Ayarlar - Uygulamalar - Hissenet - Depolama yolunu izleyip, "önbelleği temizle" ve "verileri temizle" sekmelerine tıklayıp daha sonra uygulamayı sorunsuz kullana bilirsiniz.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

4. Uygulamayı kaldırdım on bellekteki verileri temizledim uygulamayı tekrar yükledim gene aynı ağ hatası veriyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,005
    Mobil uygulamada itibar puanı verilemiyormu?

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Bende belleği sildim ama ağ hatası veriyor

7. 2 gündür giremiyorum, sıkıntı ben de mi ?

8. Merhaba AppStore da yüklü uygulamanızı göremedim. Link paylaşabilir misiniz?

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •