Sayfa 361/590 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 4714 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by albatros01 Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar. Elimde soda hissesi yok ama burayı sürekli okurum.burada bilgi, espri, atışma her şey var Elimdekileri (zaten çok az vardı) 7.99 dan satmıştım. Ufaktan biriktirmeye başlayacağım.

Buraya da ilk defa yazıyorum sanrım. Adana'dan herkese bol kazançlar ve iyi akşamlar.
    haha ha lan nası bi hisse bu soda, nası bi form elinde olan olmayan herkes burada, sevim koş koş misafir gelmiş

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    30 Haziran 2019
    Saat : 21:30

Yucin & 666
    Buyuk Bulusma
    Buyuk Tartisma

Moderatör : Tugce hanim
    Yer : Twitter Canli yayin
    Belgeler konusacak.
    Herkese acik canli yayin olacak.
    O saate randevu vermeyin.
    osman aramızda para toplayalım, kahvaltı organizasyonu düzenleyelim, orda dinleriz herkesi...

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bugün herkes beni yanlis anliyor, sorun bende sanirim.

Herkesten özür dilerim, kimseyi kirmak, sinirlendirmek, dalga gecmek gibi bir niyetim yok.

Olsa acik acik yazarim zaten ve bunu yaparak da sizlerden gelecek cevaplara peşinen katlanmayi göze almisim demektir. Ama ortam biraz yumusasin diye yazdigim her sey mahkemede aleyhime delil olarak döndü. Susuyorum artik. İlerleyen zamanlarda gerekirse yazarim. Syg.

Benim adımı lütfen artık ne olursa olsun birdaha alıntılama ki bazı kendilerini nimetten sayanlara koz vermemiş olursun oldumu abicim.Seni hala seviyorum.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

4. Elimde yok dediysem şu an yok2 senedir al- sat yapıyorum yoksa bu hisseyi. Şimdi de hem uzun vade hem de arada al- sat yapmak için tekrar giriş yapacagimi söyledim
    Yaşamak direnmektir.

5.  Alıntı Originally Posted by mustafa68 Yazıyı Oku
    Burada gösterilen 6.62 seviyesi kritik. Aylık pivot değeri.
    Ancak çizilen kanal çizgisinin öncesini göremediğimiz için ne şekilde çizilmiş meçhul.
    Bana göre kanal kırılmadı. Kırılsaydı hacimden anlardık zaten.
    Selamlar.
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Forumu 2015 yılında okumaya başladım. Ve 2012 den beri hissedeyim. O tarihten beri aynı döngü devam ediyor. Hisse çıkış trendinde devam ederken, bekletme süresinde testere yapıyor ve bu yaptığı testere suresinde alsatcilar haklı çıkıyor, uzuncular yanılmış oluyor. bu konusmalar o kadar çok oldu ki! Ne karekterler geldi ve geçti. Şu anda bekleme sürecinde olduğu için sanırım. Ben bildim sen bilemedin gibi atışmalar daha cok devam edeceğe benziyor. Atışma tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Forumu 2015 yılında okumaya başladım. Ve 2012 den beri hissedeyim. O tarihten beri aynı döngü devam ediyor. Hisse çıkış trendinde devam ederken, bekletme süresinde testere yapıyor ve bu yaptığı testere suresinde alsatcilar haklı çıkıyor, uzuncular yanılmış oluyor. bu konusmalar o kadar çok oldu ki! Ne karekterler geldi ve geçti. Şu anda bekleme sürecinde olduğu için sanırım. Ben bildim sen bilemedin gibi atışmalar daha cok devam edeceğe benziyor. Atışma tavsiyesi değildir.
    Merhaba spenc evet seni tanıyorum o tarihlerde bi ara soda aldım sattım vs, senin yazıların denk gelmişti.
    al sat için sinyal matriks kullanıyorsan burada paylaşırsan seviniriz, en azından bizim için başlangıç veya cesaret olur...

Sayfa 361/590 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •