Sayfa 805/971 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 7764 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    7,160
    Zaten borsadan anlamadiginiz icin 8.26 dan 5.20 ye dusen Sodadasiniz.

Adam anladigi icin tek lot bile Sodasi yok. Ehuehehee

Not : Kizmayin, ayni durumda ben de Tekfendeyim. 28 den satmadim 20 ye indi.

2.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Dostum sanırım bu hafta içerisinde ‘ak koyun , kara koyun’ açığa çıkar. Haftayı 5.9 üzerinde tamamlamazsa bana göre baskı artar ve soluğu 4.8x de alır bu kağıt. BIST in yönü hiç etki etmeyecektir. Ancak,

Alış iştahının artması,
    Dövizdeki tansiyonun artması ( artacak gibi duruyor )

Hisseyi alım için cazip hale getirecektir,

Saygılar,

Haftaya yokum arada bir girerim. Osman bilir ben ne zaman kaybolsam hisse yukarı gider. Totem bozulmaz inşallah
    Hadi inşallah. Hayırlısı.

3.  Alıntı Originally Posted by hanımeli Yazıyı Oku
    Değerli obbblomovv kardeşim.Çok önemli paylaşımların olduğunu düşünüyorum.Ancak benim gibi bu analizleri yorumlayamayacak olanlara özetle somut rakamlar verebilirsen bizler de anlamış oluruz. Eleştirel anlamda yazmadığımı herhalde anlamışsınızdır.Amacım yazdıklarınızı anlayabilmek isteğimden kaynaklanıyor.Selam ve saygılar
     Alıntı Originally Posted by blueank Yazıyı Oku
    Halka inemeyen solcu sorunsalı mı yaşıyoruz nedir.
    Benim fikrime göre Soda yatırımının riski yüksek, beklentilerimi karşılayacak yeterlilikte değil. Belki ileride...... Sadece dolar yetmez.
    Sayın oblo, selamlar. Emeğe saygı.
     Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Evet ben de öyle hissettim. Ben şahsen çok fazla borsayı anlayan biri değilim. Oblomovvv üstadı anlamakta çok zorlandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Sn obblomovv çok teşekkürler
    Sayın hanımeli fiyatın önemli olduğu grafik ve durumlar için en azından grafik üzerinde okla seviyeyi göstermişimdir.

Öte yandan zaten "bir kişinin bile işine yararsa..." ifadesinin nedeni bu. Herkesin en azından bugünden yarına yazılan herşeyi anlamasını beklemiyorum.
    İlgilenenler için kulak dolgunluğu, aşinalık...
    Bilenler için üzeinde düşünecek zemin vb...

Temel yön beklentisini belirttikten sonra kaç kere fiyat, hedef, yön bilgisi yazılabilir ki?

Öyle olsaydı sayfalarca yazmaya ne gerek vardı?

Biri desteğe bakar, biri dirence, biri yön bilgisine bi başkası trend çizimine, biri 5 dk.lık, biri 60 dk.lık bakar.

@blueank her zamanki gibi kavram kargaşası yaşıyor, yaşatıyorsun dostum.

Yukarıdaki yazılarda sözü edilen herşeyi, herkesin anlayabileceği bir dilde anlatacak adam bulursan, kendisine bir kaç dalda Nobel vermek gerekir.
    Ben emeğimi verdim. Gerisi araştıran, okuyan, sorgulayan, "niye anlamıyorum ki bunları, bu herif de sıradan vatandaş" diyene kalmış.
    Bugün olmaz, yarın olur.
    Emeğe değer veren herkese teşekkürler yeniden.
    Son düzenleme : obblomovv; 25-08-2019 saat: 18:41.

4. Arkadaşlar Soda topigi kadar boş muhabbetlerin yapıldığı başka bir topik yok sayın #guneysu neden mani olmuyorsunuz. Insanin giresi gelmiyor. Aklı başında paylaşım yapan arkadaşları ayrı tutuyorum ama kadınlar hamamına donderdiniz canım siteyi.

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Zaten borsadan anlamadiginiz icin 8.26 dan 5.20 ye dusen Sodadasiniz.

Adam anladigi icin tek lot bile Sodasi yok. Ehuehehee

Not : Kizmayin, ayni durumda ben de Tekfendeyim. 28 den satmadim 20 ye indi.
    Evet Osman hocam, Soda son zamanların en çok pazarlanan hissesi ve ben de belediye seçimlerinden sonra 6.85’den 1.000 lot alarak trene bindim, bu sürede biraz daha kot alarak maliyeti aşağı çektim ama maalesef 2 aydır zarardayım. Yapacak birşey yok, mecburen uzun vadeci olduk ve bekleyeceğiz. TEKFEN benim de çok sevdiğim bir kağıt ve almak için de can atıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by MHU Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Soda topigi kadar boş muhabbetlerin yapıldığı başka bir topik yok sayın #guneysu neden mani olmuyorsunuz. Insanin giresi gelmiyor. Aklı başında paylaşım yapan arkadaşları ayrı tutuyorum ama kadınlar hamamına donderdiniz canım siteyi.
    Hey maşallah. Değerli görüşlerinizden yararlanmak için profiinize baktım da...
    Pek erkekler hamamından yazıyormuş gibi görünmüyorsunuz?
    Yazmanızı engelleyen, elinizi tutan varsa ifşa edin.

Veya; "ben yazmam ama..., benim istediklerim dışında da yazılamaz!" mı diyorsunuz?
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

7. Bu doviz ve altindaki uçuş nedir sormasi ayip olmazsa. Dolar 6.28 i gördü euro 7 lirayi gecti altin grami 306 lirayi gördü hayırdır insallah.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Dolar gece gece fırlamış, bizim SODA da sabaha firlasa bari

Sayfa 805/971 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •