Sayfa 203/880 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7033 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    Tavsiyelerin için teşekkürler , biz vesbeciyiz Böyle belirsiz piyasalarda macera aramıcam .... Yani olurya gider şirket derki doları şu kurdan fiksleyelim falan filan... elimizde patlar matlar yani şu an mayısta yatırımların meyvasını yemeye başlayacağız , üstüne bir yeni yatırım daha geliyor ,bunları yaparken , temettülerimizi alıyoruz , üstüne büyüyoruz..... TL değer kaybıda yine bize kar olarak dönecek .... Bu senet en az 16-20 tl olmalı , bu spek yada patron , er yada geç bu fiyatı bize gösterecek mike mike !!!!!!

----------------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir.
    bu saatten sonra vesbe yi değiştirmek yanlış olur. Temettü süper, gelecek parlak, fiyat ucuz..keşke cephane olaydı biraz daha

2. 1 hafta sonra bu hisse kemiksiz yüzde 10 veriyor. Şu hale bak

3. Saglam limandayiz

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bugün gelmiş senedi aşağı çekmeye çalışıyorlar , yermiyiz , 5000 lot daha aldım 10.57 ortalama ile koydum kenara..... İndir spek indir , toplamaya devam bizler )))
    -------------------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir....

5. bende 500 adet aldım. dunde 500 almıstım. Ölene kadar mokoko

6. Hissenin duruşu kötü değil. Konjonktür kötü. Normal şartlarda hisse 13'ü rahat görürdü. Ama kar payı dağıtımından sonra hisse değeri artacaktır çünkü bir çok arkadaş kar payını bozdurup tekrar hisse alacak. Çünkü herkes maliyetli. Her şeye rağmen de umutlu. Örneğin ben...

7.  Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Hissenin duruşu kötü değil. Konjonktür kötü. Normal şartlarda hisse 13'ü rahat görürdü. Ama kar payı dağıtımından sonra hisse değeri artacaktır çünkü bir çok arkadaş kar payını bozdurup tekrar hisse alacak. Çünkü herkes maliyetli. Her şeye rağmen de umutlu. Örneğin ben...
    tatilden dönüşte 3000 tl kira getirili dairem var ,800-900 bin tl arasından bir alıcı bulursam bunu satmayı istiyorum yerine en az 500 bin tl lik Vesbe alıp kenara atmayı istiyorum , bu sene 1.07 net temettü dağıtan bu şirket , seneye en az 1.30-1.40 tl dağıtabilme potansiyeli var ... bugünkü fiyattan haftaya 9.60 tl fiyat oluşucak .....10 ortalama ile 50 bin tane alabilsem , seneye en az 65000 tl temettü dağıtımı ile benim bir senede kiradan alacağım vergi sonrası 32000 tl kira getirsinin neredeyse 2 katı.... üstelik paranın %60-65 iyle bunu elde ediyoruz....bu konjuktürde daire fiyatları en az 2-3 sene artamaz .... ama vesbe kur avantajları ve yatırımlarla büyümeye ve kazandırmaya devam eder........ Kısacası spek , babayı almaya devam sen , bizde senetleri toplamaya devam ......

---------------------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir.....

8. Bu spek işini kaybedecek. Temettü tarihi geldi . Elindekileride kaptırıyor. Anz kapının önüne koyar yakinda

Sayfa 203/880 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •