Sayfa 28/876 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 7003 madde; 217 - 224 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Plasman Yazıyı Oku
    Kısa vadeciler için sıkıntılı günler. Daha da düşebilir. Orta ve özellikle uzuncular için sorun yok. Tahtanın önü çok ama çok açık. Aselsan kadar olmasa da ciddi kar elde edecekler(Belki de üstünde). Türkiye'nin gururu olan şirkete ortak olmak bile yeter. Birçok hisseyi elimden çıkarmak için aceleci davranmışımdır. Ama söz konusu Vestl, Vesbe, Asels vb. şirketler olunca içim çok rahat şekilde aylar geçirebiliyorum.
    Hocam gercekten sabır işi. 3 ay önce yeni fiyatıyla 13 liradan alanlar var kağıdı. İyi bir bilanco, artan satış ve karlılığa bakınca borsanin bu kadar pozitif olduğu bir dönemde bu kadar temettü verip esas fiyatın altinda kalan hisse pek hatirlamiyorum. İnşallah rüzgar tersine döner de para kazanırız bu kağıttan

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fk 1 olmadan almak jaram zorlunun hisselerini

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. tavuk boku gibi yapışacan bu hisseye ki para kazanasın.

4. Hisseye girdim. Hedef fiyat 12 üstü

5. 12.00-12.15 arası bir hareket oldu ama kazancı olduğu gibi verdi. Esas hareket başlasa artık

6. Çalı arkasına çömelik 10–15 dakika yukarı zıplayarak olmuşları topluyor ve tekrar çömeliyor. Topla bakalım çalı arkasını sen havadayken bi dolduran bulunur

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yine kapanışta bizi üzdü.. birileri istediği gibi oynuyor, arka bahçe olmuş resmen

8. Çok adice topluyor mal sahibi malını, sıtmayı gösterip zatürreye razı ediyor

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 28/876 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •