Sayfa 330/877 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 7014 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by birtasarimci Yazıyı Oku
    Farklı değil derken? Vesbe de Bedelli veya konkordato beklentisi olan mı var?
    Vestel deki borç yükünü yazmıştık, bu sebeple vesbe gibi altın yumurtlayan tavuğun bir kısmını satarak borçları azaltması kuvvetle muhtemel bence. Bu da vesbe için çok olumlu gelişme değil mi.

Sn balikadam,
    Siz şimdi geçen haftaki hacmin küçük yatırımcılar arasında mı olduğunu düşünüyorsunuz?
    Bildiğim tahta yapıcı özellikle sığ tahtaların olmazsa olmazıdır. Bence geçen hafta vesbe deki işlemlerin belki %70-80inde en az bir taraf tahta yapıcı...
    Esasinda Vestel dende parayı holding çekiyor ve zoren - meta nikel n borçlarını kapamaya çalışıyor. Demek istediğim Vestel korkordato veya bedelli açıklarsa, aynı etkiyi vesbe hissesi dede göreceğiz, belki de daha fazlasini

2. Tamam şirketin borçlarında hemfikiriz de misal bedelli açıklarsa vesbe de nasıl bi etki görcez?

Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Esasinda Vestel dende parayı holding çekiyor ve zoren - meta nikel n borçlarını kapamaya çalışıyor. Demek istediğim Vestel korkordato veya bedelli açıklarsa, aynı etkiyi vesbe hissesi dede göreceğiz, belki de daha fazlasini
    Tüm yorumlarım hayali, rakamlarım farazi, lafügüzaf, örnek filandır.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir, her koyun kendi bacağından asılır.

3.  Alıntı Originally Posted by birtasarimci Yazıyı Oku
    Tamam şirketin borçlarında hemfikiriz de misal bedelli açıklarsa vesbe de nasıl bi etki görcez?
    Valla etkisini görüyoruz zaten :-) . vestel beyaz bağımsız bir şirket olaydı şimdi 20 -25 tl aralığındaydı

4.  Alıntı Originally Posted by birtasarimci Yazıyı Oku

Sn balikadam,
    Siz şimdi geçen haftaki hacmin küçük yatırımcılar arasında mı olduğunu düşünüyorsunuz?
    Bildiğim tahta yapıcı özellikle sığ tahtaların olmazsa olmazıdır. Bence geçen hafta vesbe deki işlemlerin belki %70-80inde en az bir taraf tahta yapıcı...
    Özel emirle geçen işlemleri saymazsak geri kalan işlemler normal yatırımcı işlemleri. Yani şuanda vesbe tahtasi kendi haline bırakılmış ara sıra portföyü kalın bir yatırımcı gelince istediği şekilde hareket ettiriyor.
    Misal sanko işlemleri. Son iki haftada tahtaya iki defa aşağı ve yukarı yön verdi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Özel emirle geçen işlemleri saymazsak geri kalan işlemler normal yatırımcı işlemleri. Yani şuanda vesbe tahtasi kendi haline bırakılmış ara sıra portföyü kalın bir yatırımcı gelince istediği şekilde hareket ettiriyor.
    Misal sanko işlemleri. Son iki haftada tahtaya iki defa aşağı ve yukarı yön verdi.

Patronun izni olmadan 70 bin lot alıma koyacak 35 bin lot satıma koyacak . Bu pek mümkün değil. Hele Vesbe gibi dışarıda yanlızca bir kaç yüzbin sahipsiz hissenin olduğu bir şirkette hiç mümkün değil

6. 30 milyar tl teşvik almadimi vestel elektronik
    Sasa 30 milyar tl

Tosya celik 30 milyar
    Teşvik aldılar

Vergi sigorta faiz desteği bile var batan şirkete devlet teşvik verirmi elektrikli araba için pil yatırımı yapmayacakmi yerli araba yapılsın vesbe vestel ne olacak bakalım 3.60 dan 20 tl ye gittiğini yaşayan varsa bilir yada vestel elektronigin 2 tl 'den 8 tl gittiğini bilen varsa
    Hissenin çıkacağına inanir güvenir borsada güven inanmak ve sabır şart ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Patronun izni olmadan 70 bin lot alıma koyacak 35 bin lot satıma koyacak . Bu pek mümkün değil. Hele Vesbe gibi dışarıda yanlızca bir kaç yüzbin sahipsiz hissenin olduğu bir şirkette hiç mümkün değil
    Nasıl yani az alım satım emri verince izin almaya gerek yok ama yüksek miktarlı alım satım emri için izin almak mi gerekiyor. Hiç mantıklı gelmedi bana.

Size şu kadarını söyleyeyim tanıdığım birkaç kişi var bu hissede günlük 50.000+ lotluk işlemler yapan. Çok sık değil ama ara sıra yapiyorlar. Şemdiye kadar kimseden izin aldıklarını duymadim.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Nasıl yani az alım satım emri verince izin almaya gerek yok ama yüksek miktarlı alım satım emri için izin almak mi gerekiyor. Hiç mantıklı gelmedi bana.

Size şu kadarını söyleyeyim tanıdığım birkaç kişi var bu hissede günlük 50.000+ lotluk işlemler yapan. Çok sık değil ama ara sıra yapiyorlar. Şemdiye kadar kimseden izin aldıklarını duymadim.

senin dediğin olsun
    Son düzenleme : alanzo; 15-12-2018 saat: 20:31.

Sayfa 330/877 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •