Special Days Image
Sayfa 332/875 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 6998 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Artık yukarı bir atak yapıp 13 14 aralığına gelmesi gerekiyor. Alan aldı satan sattı. 9 TL yede gitse kimse satmayacak

2. TÜRKBESD: Beyaz eşya iç satışları Kasım'da yıllık yüzde 21 düştü

TÜRKBESD: Beyaz eşya iç satışları Kasım Türkiye'de beyaz eşya satışları, Kasım ayında yıllık yüzde 21 düştü 17 Aralık 2018 Pazartesi, 10:56 Güncelleme: 17 Aralık 2018 Pazartesi, 10:57
    TÜRKBESD'in verisine göre, Türkiye'de beyaz eşya iç satışları, Kasım ayında bir önceki yıla kıyasla yüzde 21 düşüş kaydetti.

Aynı veriye göre, Kasım ayı beyaz eşya ihracatı, bir önceki yıla kıyasla yüzde 11'lik bir artış gösterirken üretim, yıllık bazda yüzde 6 arttı.

Ocak-Ekim dönemi iç satışlar ise yüzde 17'lik bir düşüşle 6.73 milyon birime indi. Aynı dönemde ihracat yüzde 7 artarak 20.2 milyon birim oldu.

https://www.bloomberght.com/haberler...yuzde-21-dustu

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    TÜRKBESD: Beyaz eşya iç satışları Kasım'da yıllık yüzde 21 düştü

TÜRKBESD: Beyaz eşya iç satışları Kasım Türkiye'de beyaz eşya satışları, Kasım ayında yıllık yüzde 21 düştü 17 Aralık 2018 Pazartesi, 10:56 Güncelleme: 17 Aralık 2018 Pazartesi, 10:57
    TÜRKBESD'in verisine göre, Türkiye'de beyaz eşya iç satışları, Kasım ayında bir önceki yıla kıyasla yüzde 21 düşüş kaydetti.

Aynı veriye göre, Kasım ayı beyaz eşya ihracatı, bir önceki yıla kıyasla yüzde 11'lik bir artış gösterirken üretim, yıllık bazda yüzde 6 arttı.

Ocak-Ekim dönemi iç satışlar ise yüzde 17'lik bir düşüşle 6.73 milyon birime indi. Aynı dönemde ihracat yüzde 7 artarak 20.2 milyon birim oldu.

https://www.bloomberght.com/haberler...yuzde-21-dustu
    Vesbe için çok iyi sonuçlar. Yüzde 75-80 ihracat çalışan bir firma için dövizin artmış olduğu dönemde ihracatın da artmış olması katmerli karlılık sağlayacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Vesbe için çok iyi sonuçlar. Yüzde 75-80 ihracat çalışan bir firma için dövizin artmış olduğu dönemde ihracatın da artmış olması katmerli karlılık sağlayacaktır.
    Dikkat ederseniz iç pazarda belirgin bir daralma olmasına rağmen üretim rakamları adet bazında artıyor. Bu da ihracatın hem adet bazında hemde rakamsal olarak artığını gösteriyor.

5. Arkadaşlar bişey soracaktim.
    Bu alt kademelere alış verenleri
    Üst kademelere satış verenleri nerden nasıl görebilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by reiss6060 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bişey soracaktim.
    Bu alt kademelere alış verenleri
    Üst kademelere satış verenleri nerden nasıl görebilirim.
    10 kademe derinlikli ekran almalısınız. Aracı kurumunuzla görüşün.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Dikkat ederseniz iç pazarda belirgin bir daralma olmasına rağmen üretim rakamları adet bazında artıyor. Bu da ihracatın hem adet bazında hemde rakamsal olarak artığını gösteriyor.
    Kesinlikle haklısınız. Ve bu artış Arçelikte 1 ise Vestel 2 dir , emin olun

8. Bıst e biraz can gelirse 12,2* leri görebilir.
    YTD!!!Kişisel görüş ve yorumumdur!!!
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Sayfa 332/875 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •