Sayfa 370/880 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 7034 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    arkadaşlar bugün bana toplam 7000 lot verdiler 11.21 ortalamam var..... aşağıda 2000 lot daha pasifim duruyordu veremediler 11.10 a kadar inseydi 9000 e tamamlıcaklardı..... bunlar mal alacam derken bize mal kaptırıyorlar.... bu kişiler ya patron adına mal toplamaya çalışan gizli hesaplar .... yada gerçekten aptal bir spek aklınca ucuza mal alcağı hayaline kapılıp malları kaptırdı....

neyse şunu bir taraflarına sokmalılar 2 senedir buradayız , 2 temettü aldık , 3. yolda !!!! ben dairemi satabilseydim , tüm parayı buraya gömmeyi planlıyordum..... hergele dua etsin bu dönem gayrimenkul satamıyoruz bu kredilerle..... ama bir sürpriz alıcı çıksaydı 100 bin lot daha çekerdim buradan !!!! bunu yapamadığımdan dolayı içim parçalanıyor bu fiyatları kaçırcaz diye.... neyse 3 ün 1 ini almaya devam et spek .....

yatırım tavsiyesi değildir....
    Bu alımları portföye yeni mi eklediniz yoksa 12-13 lerde sattıklarını mı yerine koydunuz?

2. VESBE - Vestel Beyaz Eşya

İyi pazarlar. En iyi iyimser tahminleri de aşan çok güzel bir yıl sonu bilançosu geleceğini düşünüyorum. Sabır sadece sabır...
    Son düzenleme : monaroza; 06-01-2019 saat: 16:09.

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

3. Merhaba, bu yil rekor bilanco gekecegi kesin. Ama hisseye nasil/ne kadar etki etmesine musaade edecekler o belli degil.

Bir de soyle dusunelim. 2018 yili ortalama euro kur 5,67
    Su an kur 6,12 larda yani 2019 da vestel ayni ihracati yapsa su anda %10 fazla karlilik garanti.

Peki sizde euro 2019 ortalamasi ne olur? 2019 da %25 daha fazla kârlilik cepte degil midir?

Vesbe nin altindan degerli olduguna katiliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    İyi pazarlar. En iyi iyimser tahminleri de aşan çok güzel bir yıl sonu bilançosu geleceğini düşünüyorum. Sabır sadece sabır...
    Benim tahmini de mi aşacak?
    Peki bi rakam da sizden duyalım.

Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.*
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by levobjk Yazıyı Oku
    Merhaba, bu yil rekor bilanco gekecegi kesin. Ama hisseye nasil/ne kadar etki etmesine musaade edecekler o belli degil.

Bir de soyle dusunelim. 2018 yili ortalama euro kur 5,67
    Su an kur 6,12 larda yani 2019 da vestel ayni ihracati yapsa su anda %10 fazla karlilik garanti.

Peki sizde euro 2019 ortalamasi ne olur? 2019 da %25 daha fazla kârlilik cepte degil midir?

Vesbe nin altindan degerli olduguna katiliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hani bi söz vardır, perşembenin gelişi çarşambadan bellidir.
    Hem yıllık bilançonun hesabı belli hem mevcut fiyatlama.
    Soruyu şöyle sorsak? Yıllık kar mesela 800 gelirse en düşük kaça kadar baskılayabilirler?

Mevcut ekonomi krizi seneye daha da derinleştiğinde borsadaki şirketler ikiye ayrılacak bence.
    Sonraki yıllarda ihracat yapanlar bariz ayrışacak. Bunda iç piyasadaki daralmanın etkisinden tutun, ithal girdi maliyetine, faizlerin yükselmesi vs. iş dünyasına ciddi zarar verebilecek ne yazık ki. Bir sürü çiçek gibi firma yok fiyatına yabancılara gidebilir ne yazık ki.

İnşallah böyle olmaz tabii ama olursa bile VESBE %70 ihracat ağırlıklı satış rakamları ile büyük avantaj sağlayacak kanaatindeyim.

Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.*
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by birtasarimci Yazıyı Oku
    Bu alımları portföye yeni mi eklediniz yoksa 12-13 lerde sattıklarını mı yerine koydunuz?
    11.70 ortalama ile satmış olduklarımı , ama bunu aylar önce 9 aylıklar gelmeden önce satmıştım, onları 11.20 ortalama ile yerine koymuş oldum....

7. Sanko 118.000 adet satmış görünüyor.
    Citi yine devam.
    Hisse sığ bir o kadar da dağınık.Elinde ciddi lotu olan yani ,100-200 bin ve fazlası,satıp çıkmak istedi mi hisse de dağılıyor.

8. Bence bugün kayda değer bir atak yapacak. Aşağı gelirse son kuruşa kadar alım yapacağım. Hayatımda yaptığım en riskli iş olacak

Sayfa 370/880 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •