Sayfa 372/877 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 7015 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. 10000 10;95 e satis yazdi biri , bence diyor ki bugun bunun Ustu yok ,,isteyen alt rakamlardan bana verebilir ...Ama alırsın...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    10000 10;95 e satis yazdi biri , bence diyor ki bugun bunun Ustu yok ,,isteyen alt rakamlardan bana verebilir ...Ama alırsın...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Olmadi alamadi alttan ,, simdi dondu ne varsa kendi aliyor yada biri vurdu aldi varsa ..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Olmadi alamadi alttan ,, simdi dondu ne varsa kendi aliyor yada biri vurdu aldi varsa ..

Simdi de 11 e 10000 Yazdi .. birazdan Alttta me varsa alip 11 ustu Atarsa sasmam....

4.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Sanko 118.000 adet satmış görünüyor.
    Citi yine devam.
    Hisse sığ bir o kadar da dağınık.Elinde ciddi lotu olan yani ,100-200 bin ve fazlası,satıp çıkmak istedi mi hisse de dağılıyor.

şahsi düşüncem , kafası çalışan yatırımcı asla ortada hiç birşey yokken senedi %12 düşürüp mal vermeye kalkmaz.... Normalde bir yatırımcı başka senette taban taban düşen bir senette yakalanıp kredili pozisyonları bozulsa ve overallu ciddi eridiyse , aracı kurum mesela diğer senetlerini satışa koyar ve eldekilerini çıkarır.... ama ben böyle durumda olduğunu sanmıyorum ....

Şimdi Emekli fonlarından güya satış gelmiş görünüyor.... Genelde bu emekli fonları %90 kötü amaçlı kullanıyor , bunu her yazımda iddia ettim.... Şimdi bu fonları yönetenler , SPEK yada PATRON larla temasta çoğu zaman ..... şimdi güya bu düşüşü başlatan emekli fonları !!!! Peki bu emekli fonları yatırımcının , vede bu paraları biriktirenlerin ve kenara yatırım yapmak isteyenlerin parası..... peki onca yatırımcı bizler , bu şirkette büyük potansiyel gördüğümüz ve kelepir haldeyken , hangi aklı kıt fon yöneticisi bunu bu dip fiyatlardan satmaya kalkar???? maaliyetin kaç ta satıyorsun ???? emekli fonları uzun vade yatırım amaçlı değilmidir??? Bundan daha iyi yatırımmı var ???? en az %20 ve üstü temettü cebinde olacağı bir şirket !!!!

Neyse diyeceğim odur ki , bu fonlardan biri sözüm ona satışa geçti , ve senedi düşürdü , yersen !!! Bu esnada Sanko da pozisyon alanlardan biride bu düşüşte ellerindeki malları verip alttan almaya çalışıyor , görünen şimdilik o ...... bizde bu düşüşten yararlanıp düşük maaliyet senetlerimizi aldık.... Senetteki akbabalar uçuşup dolanıp duruyor , taklalar atıyor , bizim kaptığımız pozisyonları almak için...... eğilsin kendininkini alsın !!!!

Bilançoya az kaldı...... Mayıs a da birşey kalmadı.... Göt ister bunu aşağılarda tutmak , elbet birileri gelip salça olacaktır senede..... Senet ucuz kaldıkça , taliplisi çok olur ....

yatırım tavsiyesi değildir.....

5. Aynen sana katılıyorum.
    Bu arada emekli fon 92.000 daha kütletmiş durmaksızın satıyor.
     Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    şahsi düşüncem , kafası çalışan yatırımcı asla ortada hiç birşey yokken senedi %12 düşürüp mal vermeye kalkmaz.... Normalde bir yatırımcı başka senette taban taban düşen bir senette yakalanıp kredili pozisyonları bozulsa ve overallu ciddi eridiyse , aracı kurum mesela diğer senetlerini satışa koyar ve eldekilerini çıkarır.... ama ben böyle durumda olduğunu sanmıyorum ....

Şimdi Emekli fonlarından güya satış gelmiş görünüyor.... Genelde bu emekli fonları %90 kötü amaçlı kullanıyor , bunu her yazımda iddia ettim.... Şimdi bu fonları yönetenler , SPEK yada PATRON larla temasta çoğu zaman ..... şimdi güya bu düşüşü başlatan emekli fonları !!!! Peki bu emekli fonları yatırımcının , vede bu paraları biriktirenlerin ve kenara yatırım yapmak isteyenlerin parası..... peki onca yatırımcı bizler , bu şirkette büyük potansiyel gördüğümüz ve kelepir haldeyken , hangi aklı kıt fon yöneticisi bunu bu dip fiyatlardan satmaya kalkar???? maaliyetin kaç ta satıyorsun ???? emekli fonları uzun vade yatırım amaçlı değilmidir??? Bundan daha iyi yatırımmı var ???? en az %20 ve üstü temettü cebinde olacağı bir şirket !!!!

Neyse diyeceğim odur ki , bu fonlardan biri sözüm ona satışa geçti , ve senedi düşürdü , yersen !!! Bu esnada Sanko da pozisyon alanlardan biride bu düşüşte ellerindeki malları verip alttan almaya çalışıyor , görünen şimdilik o ...... bizde bu düşüşten yararlanıp düşük maaliyet senetlerimizi aldık.... Senetteki akbabalar uçuşup dolanıp duruyor , taklalar atıyor , bizim kaptığımız pozisyonları almak için...... eğilsin kendininkini alsın !!!!

Bilançoya az kaldı...... Mayıs a da birşey kalmadı.... Göt ister bunu aşağılarda tutmak , elbet birileri gelip salça olacaktır senede..... Senet ucuz kaldıkça , taliplisi çok olur ....

yatırım tavsiyesi değildir.....

6. Küçük yatırımcı borsadan hisse almak için pazarda atlet don satmaya başlamış atlet 10 don 10 diye bağırıyormuş
    Spegin biri gelmiş kaç para demiş küçük yatırımcıya oda atlet 10 don 10 demiş spek gitmiş almadan 1 saat sonra bida gelmiş yine sormuş küçük yatırımcıya kaç para diye atlet10 don 10 demiş yine almadan gitmiş

Küçük yatırımcı spege iyice kızmaya başlamış

Spek 1 saat sonra tekrardan gelmiş
    Kaç para demiş küçük yatırımcıya

Küçük yatırımcı atlet 10
    Don 5 demiş

Spek sormuş donu niye düşürdün diye

Küçük yatırımcı gülmüş seni sevmek için

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Götos bu tahtaci

8. Şimdilik 11.70 kalesi sağlam çalıştı aşağısında kapanış olacağını sanmıyorum. Analizlerde özellikle 14-15 ocak tarihleri önemli görünüyor bakalım o tarihler de ne yapacak. Asla ytd.

Sayfa 372/877 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •