Sayfa 374/877 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 7012 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Bu hafta iyi silkeleme denedi ama sanirim kendi dustu agactan
    Neyse Cok gulmeyelim ne de olsa elime verdigi fiyatlara anca yaklasti

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Buradan uyarmistik onu, yanlistasin , mal kaptiracaksin dedik ona
    Ulan düşürme işte , malını kaptiriyotsun
    Son düzenleme : alanzo; 08-01-2019 saat: 12:49.

2. emekli fon satış 264.000 uçmuş bunlar hakikaten. millet bes leri nakite mi çeviriyor.nedir bu anlayamadım.
    kağıdı göçerttiler resmen.
     Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    Spek , Emekli fonlarının sattığı , ve büyük kısmını bizlerinde aldığı pozisyonları istiyor... Yukarı aşağı yerinde patinaj yapıp duruyor... Daha çok pati çekersin ...

3.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    emekli fon satış 264.000 uçmuş bunlar hakikaten. millet bes leri nakite mi çeviriyor.nedir bu anlayamadım.
    bence hisse çok yükselecek. Emeklilik fonları nin alındı 500-600 bin lot kalacak ondan edecekleri kar bu sattıklarını kompanze Edip kara geçecek. Hep aynı taktik. Anlaşmalı

4. en sert satış bu 264.000 olmuş görünüyor.2 iş günü önce yani Cuma..

5.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    emekli fon satış 264.000 uçmuş bunlar hakikaten. millet bes leri nakite mi çeviriyor.nedir bu anlayamadım.
    Tesekkkurler fonlar benim Bes e bugun de 2000 katki yaptiginiz icin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bir de bilenlere bir sorum olacak ,, disaridaki Toplam DEniz yatirim haric Lot sayisi 5 milyon gibi goruyorum ,, yani bunun toplam dgeri 50-60 milyon tl mi ??? Butun Kavga bu para icin mi ??

7.  Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Bir de bilenlere bir sorum olacak ,, disaridaki Toplam DEniz yatirim haric Lot sayisi 5 milyon gibi goruyorum ,, yani bunun toplam dgeri 50-60 milyon tl mi ??? Butun Kavga bu para icin mi ??

Resmi rakamlara göre piyasada yaklaşık 9 milyon lot sanırım ama onun da çoğunu patron toplamış diyorlar. Yoksa ilkbaharda 1 haftada kim milyon lotu buna satardı? Şimdi de bulmuş böyle kendi gibi bi tahtacı olmadık taklalar atarak geri kalanını topluyor kanaatindeyim.
    Koskoca anz nin düştüğü hale bak...

Zaten 181 milyon lot un var daha kalanını da "al başına çal, lanet olsun senden gelene" dedirerek toplama gayreti nedir!?

Büyük olmak ile çingene olmak arasında ince bir çizgi mi var anlamadım...

Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.*
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    bence hisse çok yükselecek. Emeklilik fonları nin alındı 500-600 bin lot kalacak ondan edecekleri kar bu sattıklarını kompanze Edip kara geçecek. Hep aynı taktik. Anlaşmalı
    emekli fon dün bügün hariç 492 bin satmış 463 bin kalmış galiba hepsini bitirecek

Sayfa 374/877 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •