Sayfa 393/877 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 7012 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. öyle pis işler dönuyorki şu borsada..... evet pazartesi 12 ye alış yazmış olan iş yatırıma yine blok halinde satış yapan Emeklilik fonuymuş .... Yani 637 bin adet satış yapmış oldular bu ay içinde.... vede herkes bilançoyu ve temettüyü beklerken , hileli EMEKLİLİK FONLARI her zamanki gibi..... Bu pozisyonları birileri adına taşıdılar , sonra takır takır boşalttılar !!! Bu beni daha da çok umutlandırdı. Çünkü emekli fonlarının mallarını topladılar , artık bizlerden zırnık alamayacaklarını biliyorlar , ancak kelepir fiyatla , kötü yönetilen , art niyetli adamların elinde bulunan emeklilik fonlarının mallarını alabilirlerdi bunu da yaptılar ...... Bilançoya az kaldı..... Gerizekalı angutların bizlerdeki malları almak için bize 16 ve üstü fiyatları göstermeleri gerektiğini ne zaman anlayacaklar acaba ????

yatırım tavsiyesi değildir...

2. Bizim için kaçan bir fırsat oldu ama, çok eleştirildi ama emeklilik fonlarının diğer hisselerde pozisyon almak için satışlarının yanlış olmadığını şimdi düşünüyorum.

3. Emeklilik fonlarının elinde ne kadar mal kaldı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

4.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Emeklilik fonlarının elinde ne kadar mal kaldı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    293.000 görünüyor

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    293.000 görünüyor
    Anlaşılan bunlar bilançoya kadar bu malı sıfırlayacak ve tahtayı baskı altında tutacaklar. Bu fiyatlarla bilançoya gireceğiz gibi görünüyor.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

6. Şuan birisi 12,30'a 50 bin adet satış koysa, affetmez alırlar.
    Demek istedigim oyalama modundalar
    Ama bi anda 14 15 lere kadar cizebilirler.
    YTD
    Hedef 14. 53

7. istediklerini yapsınlar.temettüyüde elimizden alamazlar.gayrimenkul alsaydım bu kadar kira alabilirmiydim.

8. değişik bir yaklaşım
    bu kadar kabiliyetleri öngörüleri var mı açıkçası tartışılır
     Alıntı Originally Posted by Bargan Yazıyı Oku
    Bizim için kaçan bir fırsat oldu ama, çok eleştirildi ama emeklilik fonlarının diğer hisselerde pozisyon almak için satışlarının yanlış olmadığını şimdi düşünüyorum.

Sayfa 393/877 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •