Special Days Image
Sayfa 418/875 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 6998 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by levobjk Yazıyı Oku
    Bilanco tarihi net degil, degilmi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Geçen sene 8 şubatta gelmiş. Yani yarın gelebilir.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

2. O haaaa. Buraya da cikarmiydi ? Vaybe !! Dedigimde. Iste burasi Veda noktam olur tumuyle .. yoksa %20-30 disinda tut maya devam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 30 k lotu kendi yazdı kendi mi verdi görebilen var mı

4. Yılbaşından itibaren gerçekleşen işlemlerin takaslara yansıyan hali. (Son 2 gün dahil değildir)

Resim çok net. Fazla yorum yapmaya gerek yok sanırım.

http://

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yılbaşından itibaren gerçekleşen işlemlerin takaslara yansıyan hali. (Son 2 gün dahil değildir)

Resim çok net. Fazla yorum yapmaya gerek yok sanırım.

http://
    takas için tşk..resim çok net ama borsa artık bildiğimiz borsalıktan çıktı en mükemmel kar açıklayanı en çok basıyorlar bugün ereğlinin durumunu görünce tırstım ben,vesbede kar düşük gelse zaten basacaklar belli,yok beklediğimizden iyi gelse diğerlerinin durumuna bakarak yine basma ihtimalleri var,açıkçası ben tekrar başa dönmenin hüsranını yaşamak istemedim ve 20 liradan aşağı asla satmam dediğim hisselerimin yarısını 14.90 dan verdim,belki yanlış yaptım ama psikolojimizle çok fena oynuyorlar eninde sonunda yeniliyoruz,düşürürlerse yerine koyarım götürürlerse de kalanlara bereket versin deriz

6.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Benim çizgilere göre aylık logaritmik görüntü ...

Bugün bi dostum sorduğu için açıp baktım... Bana durum uzun vadede güzel gözüktüğü için burada da paylaşalım belki faydalanan olabilir...

Öncelikle bar grafikte ince kırmızı 12 aylık EMA üzerinde kapanışlar yaptığı ve barlar oluşturduğu sürece düşüş trendine girmiyor. Kötü senaryo için bu ortalama iyi takip edilmeli. Altında kapanış ve tam bar oluştuğunda uzun süreli düşüş sinyali olarak kabul edilmeli ... Şu an 12 aylık EMA 10.11 seviyesinde gözüküyor.

2006 dibi 2007 zirvesi ve 2008 dibi pivot alınarak çizilen kalın siyah pitchfork ana trend olarak görevini halen sürdüyor. 2015 yılında zirve yaparak siyah en üst medianda sonlandırdığı yükselişin geri alışını haziran 2016 da ince kırmızı alçalan pitchforka ait en üst mediandan onay alarak 6.55 civarında tamamlamış ve alçalan kırmızı pitchforka ait hagopian çizgisini yukarı boşluk bırakarak kırmış. Bu önemli direncin aşılmasından sonra yatay trende girmiş ve bu yatay trendi ince mavi pitchfork işaretliyor. Bu ayki bar bu pitchforka ait en üst medianı kırmak için test etmiş. En üst ince mavi median 13.90 civarlarında. Bu rakamın üstünde aylık kapanış yapması ve tam bar oluşturması ile ilk ciddi hedef yeşil pitchfork'a ait en üst mediana ulaşmak olacak. Yaklaşık olarak 19-20 seviyeleri...13.90 üzerinde kapanışlar ve barlar oluşturabilmesi ana trende ait orta kalın siyah medianın da yukarıya doğru kırılması anlamına gelecek ki bu da uzun vadede barların en üst siyah medianı muhtemel hedef yapacağını gösterir. Kesinlikle ulaşacaklar anlamına gelmemekle birlikte ulaşma ihtimalinin yüksekliğinden bahsedilebilir. Hedeflerine gitmeden önce barların ayrıldıkları/kırdıkları medianları en az bir dokunuşla onaylaması beklenir.

Ichimoku Kinko'ya kapanış bazlı baktığımızda aşağıda uzun vade destekler pembe tenkan-sen 11.19 ve kırmızı kijun-sen 10.71 seviyesinde. Dikkat edilirse bar grafikte de ilk önemli destek ince mavi orta median 10.65-10.70 seviyelerinde.

MACD sıfırın üstünde dip yapmış ve triggerinden onay aldıktan sonra yukarı yönlenmesiyle güçlü durumda .

Ana trende ait orta kalın siyah median üzerinde kapanışlar yapması ve tam bar oluşturması yine dikkat edilirse tarihi zirvesinin de muhtemel aşılması anlamına gelecek ki bu durum barlar için muhtemelen yeni tarihi zirveler arayışı ortaya çıkaracaktır.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sevgiler...Saygılar... Bol kazançlar...

Önemli tespitleri kırmızı ile işaretledim. 3 aylık hareketine baktığımızda tam da belirttiğimiz destekten gelen tepki ve dönüşünde yine belirttiğimiz direncin üstünde kalma çalışması ...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sevgiler...Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

7. zaten ky yiz çapımız belli elimizdeki az sayıda lotun yarısını da verince içim burkuldu sanki ya

8.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    takas için tşk..resim çok net ama borsa artık bildiğimiz borsalıktan çıktı en mükemmel kar açıklayanı en çok basıyorlar bugün ereğlinin durumunu görünce tırstım ben,vesbede kar düşük gelse zaten basacaklar belli,yok beklediğimizden iyi gelse diğerlerinin durumuna bakarak yine basma ihtimalleri var,açıkçası ben tekrar başa dönmenin hüsranını yaşamak istemedim ve 20 liradan aşağı asla satmam dediğim hisselerimin yarısını 14.90 dan verdim,belki yanlış yaptım ama psikolojimizle çok fena oynuyorlar eninde sonunda yeniliyoruz,düşürürlerse yerine koyarım götürürlerse de kalanlara bereket versin deriz
    Ereğli de 2019 yılı için demir çelik fiyatlarında ki düşüşe bağlı olarak 2018 deki karlılığını koruyamayacağı beklentisi var. Bu beklenti ile 2018 bilançosu hiç edildi.

Ama Bankalar olsun ttkom ve arçelik olsun güzel bilançolardan sonra yükselişlerine devam ettiler. Vesbede de umarım aynısı olur.
    Tarihi rekoru kırması ve buranın üstünde tutunma çabasını olumlu buluyorum.

Sayın onelle nin yukarı da vermiş olduğu hedef fiyatların gerçekleşmemesi için bir neden yok.

Sayfa 418/875 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •