Sayfa 430/876 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 7003 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Vesbe bacası tüten üretim yapan firma. Borsada kurumsallığı olan ender firmalardan. Ayrıca uluslararası marka olma yolunda ilerliyor. Yatırımlarını tamamlamış. Böyle bir şirkete ortak oluşumu kelepirden ortaklığımız kısa vadeli olmayacak İnşallah. Ülkem içinde bu firmanın büyümesi çok önemli. Teknolojik daha büyük atılımlar yapmasını ülkem için stratejik ürünler yazılımlar geliştireceğine inandığım grup.

2. Vergi dairesi karları normalde bugün sondu şubat 18 ne uzatıldı yani pazartesi

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    Geçen sene vestel 10-11 arası iken vesbe 9.00 imiş. Şimdi ise vesbe 15.50 iken vestel 6.52lerde. Vesbe nin %95 vestelin olduğuna göre bu nasıl bir fiyatlama, bu nasıl bir tezgah...Ben anlayamadım 1 yılda ne değişti.
    Hocam tezgah filan yok. Yanlış bir hesap yapmışsınız. Çok düz mantık bakmışsınız olaya. Vesbe ciddi karlılığı olan bir şirket, Vestel ise iyi bir senaryosu olan ama karlılık olarak düşük bir şirket.

4.  Alıntı Originally Posted by Nyquist Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 2019 Mayıs’a fiyat tahmininiz nedir? Ben 18-20 lerin görülebileceğini düşünüyorum. Sizler ne dersiniz?
    Normal şartlar altında 20 TL üstünde olur kanaatimce. Yalnız burası Türkiye. Bir tweetlik ekonomimiz var diyorum, ihtiyatlı olunmalı.

5.  Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    Vesbe nin 3Q18 özsermayesi 1653 tl, vestelin ise 2922. Vesbe Vestelin bilançosuna dahil olduğuna göre, 2922-1653=1269/335=3,78 yani vestel vesbeden 3.78 tl daha fazla olmalı. Gerçekte ise vestel 6,43 iken vesbe 15.50. Geçen sene de vestel 10 tl iken vesbe 9 tl imiş. Vestelin şu anki piyasa değeri 2157tl , vesbenin ise 2941tl. Nereden baksanız tutarsızlık.
    Hocam gene aynı tutarsızlığa düşmüşsün. Bir A şirketi başka bir B şirketinin sahibi olabilir. Bu bir iştiraktır. Amma velakin B şirketinin güncel piyasa değeri A şirketinin bilançosunda görünmez. Mantığın tamamen yanlış. Birbirinden ayrı ayrı düşün onları, ama yapısal bağlantılarını da göz ardı etme.

6.  Alıntı Originally Posted by erich fromm Yazıyı Oku
    Geçen sene 8 şubatta vermiş.Bir bilen vardır herhalde..Ben sn MedwiG e sordum.Bilirse o bilir.Dönmesini bekliyorum
    Hocam geriye dönük baktığımızda şubatın ilk yada ikinci haftası cuma günü mesai sonunda gelmiş bilançolar. Muhtemelen yarın saat 18'den sonra gelir diye tahmin ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by rizeli28 Yazıyı Oku
    umarım artık forumdan defolup gidersin.burada sana ihtiyacımız olmayacak.
     Alıntı Originally Posted by reiss6060 Yazıyı Oku
    Sende mi rizelisin
     Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    benim yasım birkac ay sonra 60 evlat hadi uza
    Ne güldüm ya, arkadaşlar sakin olun. Biraz da kazandığınız parayı nerede yiyeceğinizi düşünün ve gevşeyin. Kalp kırmaya gerek yok.

8. Arçelik 20 tl yi devirdi sıra vestel beyazın

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 430/876 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •