Sayfa 443/876 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Elinde olanlara hayırlı olsunda bu kinaye yapanlar neyin kafasını yaşıyor Arçelik ve vesbe yi % 20 ye yakın karla satan bir yatırımcı olarak yazdığım yorumdan ne çıkardılarsa artık
    Neyse üstünde durmaya gerek Yok hayırlı Cumalar...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2.  Alıntı Originally Posted by meteor053 Yazıyı Oku
    Dimi dimi )
    Benim komplo teorim,,, vesbeyi satıyorlar ,, Vestel köşe oluyor . Arada azaltığıma mı yanayım , elde kalanlara mı sevineyim bilemiyorum VESBE N Mİ VAR DERDİN VAR ..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Elinde olanlara hayırlı olsunda bu kinaye yapanlar neyin kafasını yaşıyor Arçelik ve vesbe yi % 20 ye yakın karla satan bir yatırımcı olarak yazdığım yorumdan ne çıkardılarsa artık
    Neyse üstünde durmaya gerek Yok hayırlı Cumalar...
    Kendin sormuş cevabını kendin vermişsin. 😀
    Dimi dimi

4. Ben 2 yıldır tuttuğum vesbelerimi Seçimin yaklaşması,son zamanda endekse göre primli olmamız ve bilanconun beklenen kadar gelmesi nedeniyle dün acilista Secim sonrasi temettuden once donmek uzere 15.78 den satmistim. Ama evdeki hesap carsiya uymadi yabanci ilgisi devam ediyor. Kalan arkadaşlara bol kazanç diliyorum....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Kar çok iyi f/k 5
    Arçelik f/k 15
    3 kat gitse gider...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Kar çok iyi f/k 5
    Arçelik f/k 15
    3 kat gitse gider...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu isler FK ile olmaz. FD/FAVOK oranina bakacaksin. Arcelik su anda 5.7 lerde. Biz henuz 4 civarindayiz. Arcelik e gore hala 35-40% lik bir iskontomuz mevcut.

Bu arada 140 bin lotunu satan Sanko ya yazik oldu. Kademeli alim, kademeli satim mantigini ogrenmesi lazim. Aylarca bekleyip 3 tl kar etti, hisse 1 gunde onun sattiginin ustune 2.5 TL koydu, uzuldum adama

7. Hayırlı işler...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Sanko nun Vestel alımlarına baksan.

Sayfa 443/876 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •