Sayfa 449/875 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 7000 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. cuma ağırlıklı ortalama var mı yada kaç civarı idi acaba
     Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Cuma takası 390 bin lot olmuş yabancı alışı

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ortalamayı göremiyorum

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by birtasarimci Yazıyı Oku
    Bu mesajı yazalı 3 ay olmamış, şimdi 15e bulsam alırdım kestaneyi diyen var mı?
    Mutlaka vardır.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sökülme mi başladı acaba?

5. Tahtaya kodaman gelecekse hazırlığı yapılıyor olabilir...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. Elinde 50 bin lot olanlar falan vardı ses soluk çıkmıyor... her tahtada olduğu gibi malı pazarlayanlar olabilir dikkat edin derim naçizane!Hayırlı ve bol kazançlar...
    YTD!!!Kişisel görüş ve yorumumdur!!!
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

7.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Elinde 50 bin lot olanlar falan vardı ses soluk çıkmıyor... her tahtada olduğu gibi malı pazarlayanlar olabilir dikkat edin derim naçizane!Hayırlı ve bol kazançlar...
    YTD!!!Kişisel görüş ve yorumumdur!!!
    Haksızlık yapmayalım. O pazarlayan dediğiniz arkadaş 10 küsurlar 11'lerde yazıyordu alınır diye. Yani onu dinleyen kazandı...

8.  Alıntı Originally Posted by Bargan Yazıyı Oku
    Haksızlık yapmayalım. O pazarlayan dediğiniz arkadaş 10 küsurlar 11'lerde yazıyordu alınır diye. Yani onu dinleyen kazandı...
    Kimseyi şuçlamıyorum haksızlıkta yapmıyorum sadece dikkat dedim hisse yükselirken yazan çok olur düşünce Yok olur genelde neyse hayırlı ve bol kazançlar...Ben kısa vade için yazdım yoksa vesbe gibi sanayi hisseleri uzun vade sağlam ve güvenlidir...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Sayfa 449/875 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •