Sayfa 450/876 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. vestelden ayrışmamız çok önemliydi...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kır şu zinciri geç su yirmiyi

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Kimseyi şuçlamıyorum haksızlıkta yapmıyorum sadece dikkat dedim hisse yükselirken yazan çok olur düşünce Yok olur genelde neyse hayırlı ve bol kazançlar...Ben kısa vade için yazdım yoksa vesbe gibi sanayi hisseleri uzun vade sağlam ve güvenlidir...
    Kardeş beni kast ediyorsan 1 lot satmış değilim hedef fiyatımın çok aşağısında ama şunu diyim burda tek lot pazarlama niyeti olan varsa ********dir.

4. Maşallah

5. Rabbimize hamd olsun

6. Aldılar verdiler gene bana sattırıp öyle kaldırdılar tahtayı bravo şu robotlara...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Aldılar verdiler gene bana sattırıp öyle kaldırdılar tahtayı bravo şu robotlara...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Elim gitti geldi .. sanirim oyle yada Boyle. Bende ki son kalanlari da Buralarda calkalaya calakalaya alip sonra mars a duble yol ile gidecek .. biz gene temettu emekliligine uzaktan bakacagiz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben de yaklaşık 2 senedir taşıdığım lotların yarısını verdim bugün 17.86 dan.Döke döke gidecekler herhalde..

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 450/876 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •