Sayfa 501/869 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 6949 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Yukarıdaki ihracat ve ithalat rakamları 2018 yılına aittir.. 2019 yılının ilk üç çeyreğinde.. 600 milyon euro ve 50 milyon usd ihracat. 203 milyon usd ve 126 milyon euro ithalat yapmışız.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Erbos Yazıyı Oku
    Parite etkisi en kabadayı etkidir vesbe de.. Euro usd de %3 olumlu olumsuz değişim çeyreklikte 12 milyon euro oynatır kar zarar hesabını.. 711 milyon euro ve 74 milyon usd ihracat.. 305 milyon usd ve 197 milyon euro ithalat yapmıştır şirketimiz.. Onun içindirki beklentiyi yüksek tutmuştur aracı kurumlar.. Parite etkisini yok saymıslardır.. İkinci çeyrek sonu 1.13 civarı olan parite üçüncü çeyrek sonunda 1.09 .. An itibariyle 1.11 civarıdır.. bilanço umut vaad etmektedir geleceğe dair.. Yatırım tavsiyesi değildir.. Bol kazançlar..

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman ne yapmali ? Bakkal hesabima devam ,, 5 yilda kendini amorti ediyor diyip söğüt gölgesine devam diyorum. Hayırlısı bakalım ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Aşağıda Nereye kadar tepki verir göreceğiz..
    Aşağıdan biraz daha toplamak lazım.

4. https://invst.ly/nlye9 olumsuz bir şey göremiyorum grafik haftalıktır grafik gayet güzel kırıp onaya gelmiş tabi sonuçta burası borsa ne olacağını bilemeyiz yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    Pek analiz okuyamam , ama ilk mamül ve üretim maliyeti yükselmiş ve buna bağlı favök vs düşmüş .. muhtelen diğer arkadaşlarımızın bahsetttiği parite etkisii ve döviz oynaması ana faktör kar düşüklüğünde ..bahsettiğiniz borç azaltılması muhasebesel bir işlem olmasın ,, bilmediğim için soruyorum .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. çok yazık oldu tam da hareket başlamıştı,bir 50 milyon daha yüksek gelseydi kar ne güzel olacaktı ama malesef yine ayar bozuldu,inşallah buralarda dengelenir en azından

7. Acaba nerelerde dengeler..esas soru bu hakikaten
    Tahmin etmekte zor böyle sığ hisse de

Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    çok yazık oldu tam da hareket başlamıştı,bir 50 milyon daha yüksek gelseydi kar ne güzel olacaktı ama malesef yine ayar bozuldu,inşallah buralarda dengelenir en azından

8.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Acaba nerelerde dengeler..esas soru bu hakikaten
    Tahmin etmekte zor böyle sığ hisse de
    tutundu gibi hadi hayırlısı

Sayfa 501/869 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz