Sayfa 536/877 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 7010 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Vesbe gibi şirketleri tavan yapmak kolay. Neden? Çünkü yatırımcısı Uzun Vadeli yatırımcı. Satmak için girmemiş hisseye. Emekliliği düşünüyor. Zaten sığ bir tahta var. Durum da böyle olunca tavana yapıştırıyorlar. Tavan olan hisse her iki yönde ileri geri yapabilir. Yani her türlü hareket süpriz değil.
    yüzde30 unu verdim o yüzden

2. Vestl ve Vesbe neden ayrı gayrı hareket halindeler ki. Ben böyle bir eküri şirket görmedim desem yeridir.

bir gün biri tavanda , ertesi gün diğeri giderken o geride. ilginç

3. Vestel Beyaz Eşya 2017-2020 net kar grafiği ve analiz.

https://www.borsadankazanmak.com/vesbe-analiz/

4. Temettu ne zaman arkadaslar?Aciklandi mi?
    tsk

5. Ortaklar, sizle temettuyle ilgili bir bilgi paylaşacağım. Bir ortak yatırımcı ilişkilerine mesaj atmış temettuye ne olacak diye. Gelen cevabı paylaşıyorum:
    #VESBE
    Merhaba,

Temettü ödemesi ilişkin olarak, bu sene genel kurul toplantısı Kovid-19 salgını nedeniyle hükümetin de tavsiyesi doğrultusunda normal zamanından daha ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Henüz resmi bir karar alınmamış olmakla birlikte genel kurul toplantısının Mayıs sonrasında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Temettü ile ilgili karar da o aşamada alınacaktır.

Bu sene global bazda yaşanan olağanüstü durum ve kanunla getirilen kar payı dağıtım sınırlaması (2019 yılı karının en fazla %25’i dağıtılabilir) da temettü kararında dikkate alınacaktır.

Saygılarımızla,
    Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret AŞ
    Yatırımcı İlişkileri Direktörlüğü

6. Açıkçası ben de tam olarak böyle bir cevap bekliyordum.

7. Sayın Kadraj bedelsiz de verebilirler mi?

8.  Alıntı Originally Posted by hendeseci Yazıyı Oku
    Sayın Kadraj bedelsiz de verebilirler mi?
    Onu bilemem ortak ama klasik Mayısta toplanan Genel Kurul bu sene malum durumun belirsizliğinden dolayı Haziranda toplanacakmış, orada ortaya çıkacak herşey. Bekleyelim görelim.

Sayfa 536/877 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •