Sayfa 545/877 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 7012 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Merhabalar,

VESBE 2020/6 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve analizleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhabalar,

VESBE 2020/6 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve analizleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    teşekkürler, elinize sağlık

3. Geçen ayki satışlar olsun, Parite olsun hepsi güzel. Yelkenler rüzgarla dolu. Tek risk olarak Covid-19 'un ikinci dalgasını görüyorum. Ve buradan yıl sonuna işaret etmek istiyorum. Haberler çok güzel gelebilir. Güzel günler uzakta değildir. Pozitif olun. Ekrandan da biraz uzak durun. Sevgi ve saygılarımla ortaklar...

4. Sayın kadraj vesbe ve vestel deki hisse satıslarını nasıl yorumlamak gerekir

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201

6. Sayın Coletta, vesbeye sahip olan Vestel daha önceki yillaeda 10 TL civarından topladığı hisseleri şimdi 26 lirada ortalamalardan satıyor. Amaç sığ hissede likidite yaratmakmış, bence asıl nakte ihtiyacı olan kendileri. Pek olumlu bulmuyorum açıkçası. Şirkete 26 TL ortalama fiyat biçiyor demektir. Bence fiyat çok daha yukarda.

7.  Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Sayın Coletta, vesbeye sahip olan Vestel daha önceki yillaeda 10 TL civarından topladığı hisseleri şimdi 26 lirada ortalamalardan satıyor. Amaç sığ hissede likidite yaratmakmış, bence asıl nakte ihtiyacı olan kendileri. Pek olumlu bulmuyorum açıkçası. Şirkete 26 TL ortalama fiyat biçiyor demektir. Bence fiyat çok daha yukarda.
    Çok az bir miktar satıldı. daha önce 5 milyon lot satılmıştı. ben onunda eşe dosta verildiğini düşünüyorum. bütün yatırımlarını tamamlamış, bu yıl 1 milyar tl net kar yazacak firma 26 tl den satılırmı

8. 5 milyon lot citi ye gitti. orada da Merrill Lynch aldı diye hatırlıyorum

Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Çok az bir miktar satıldı. daha önce 5 milyon lot satılmıştı. ben onunda eşe dosta verildiğini düşünüyorum. bütün yatırımlarını tamamlamış, bu yıl 1 milyar tl net kar yazacak firma 26 tl den satılırmı

Sayfa 545/877 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •