Sayfa 580/878 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Bu grafiği bu kadar hızlı güncelleneceğim düşünmezdim.

Çok kritik yerdeyiz ümidim ve beklentim 2 üstüne atması, atamıyorsa da 2 civarı dengelemesi tabiki vestel de yükselsin

Syg.

Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    evet güven yükseliş atakları hızlanıyor. 2 ci çizgiyi çekmiştim. bugün 3 cü çizgiyi de çektim..

https://hizliresim.com/TMcobd
    Ralli başlangici gibi duruyor hocam. Trend takibi önemli olan karda oturmak zordur. Güzel bir atak yaptı devamı gelebilir. Uyuyan güzel uyandı.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    güçlü eller hissede. büyük grup aşağı yukarı hareketlerle kısa da olan kazancı almaya çalışıyor. işlem miktarı yüksek..

4. Uçuş mu var.. Hayrola..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    trend süresince disiplinli davranmak önemlidir. kısa vadeli kazanç amaçlı satışları göz ardı edip bekleyenler her zaman kazanmaktadır. hep böyle oldu..

6. Ağacı iyi silkeliyorlar, çok baskı var. Dün alan kurumların neredeyse hıcbıri satmamış. İstese rahat uçurur tahtayı ama benim gorduğum veren versin diyorlar.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ağacı iyi silkeliyorlar, çok baskı var. Dün alan kurumların neredeyse hıcbıri satmamış. İstese rahat uçurur tahtayı ama benim gorduğum veren versin diyorlar.
    Sn. Kwon anlık durumumuz

Syg.

8. BGC nin alımları fiyat gözetmeksizin az da olsa devam ediyor. Yabancı adına mi alınıyor acaba görebilen var mi? Teşekkür ederim..

Sayfa 580/878 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •