Sayfa 593/877 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 7012 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    fener tavanda..
    Mesut Özil transferi ve Alanya galibiyeti gelirse bir kaç tavani var ama işte alamıyoruz

2. Temettü veren şirketlerin yavaş yavaş kap bildirimleri geliyor. Bu ay içerisinde temettü ile ilgili bir haber gelmesini bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir..

3. Daha 4. Çeyrek bilanco ları acıklanmadı hocam. Açıkladıları geçen sene dağıtamadıkları temettü olmasın?

Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Temettü veren şirketlerin yavaş yavaş kap bildirimleri geliyor. Bu ay içerisinde temettü ile ilgili bir haber gelmesini bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir..
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Daha 4. Çeyrek bilanco ları acıklanmadı hocam. Açıkladıları geçen sene dağıtamadıkları temettü olmasın?

Aynen öyle. Belki vesbe de 2019 dan kalan temettü için ayrı bildirim yapar. Ondan sonra 2020 kârı için ayrı bildirim gelir. En azından bir haber gelsin çünkü bıktırma hareketleri devam ediyor. Bu endekste bu çarpanlar ile daha nereye kadar baskı sürecek merak ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Aynen öyle. Belki vesbe de 2019 dan kalan temettü için ayrı bildirim yapar. Ondan sonra 2020 kârı için ayrı bildirim gelir. En azından bir haber gelsin çünkü bıktırma hareketleri devam ediyor. Bu endekste bu çarpanlar ile daha nereye kadar baskı sürecek merak ediyorum
    Serzenişinize biri kulak verdi sanki,ufak bir hareket geldi

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Serzenişinize biri kulak verdi sanki,ufak bir hareket geldi
    Her serzenişime günlük böyle gidecekse yapmaya devam Hacimli olarak devamı da gelir inşallah.

7. Normal şartlarda kurdaki gevşeme direkt olarak ihracatçı şirketlere negatif yansır diye düşünülür. Fakat Vesbe özelinde bu negatiflik diğer ihracatçılara kıyasla çok daha ılımlı olacaktır diye düşünüyorum. Sebebine gelecek olursak; kurdaki gevşemenin ana sebebi doların tüm dünyada hızla değer kaybediyor olması. FED'in para saçması sonucu bu durum kaçınılmazdı. Diğer taraftan Avrupa Merkez Bankası aynı derecede bir uygulama gerçekleşmediğinden Euro değerini nispi olarak korumayı sürdürüyor. bu da Euro dolar paritesinin gitgide yükselmesine sebep oluyor. Vesbe'yi ilgilendiren kısım da tam olarak bu; zira Vesbe çok ciddi ağırlıkta ihracatını Avrupa'ya gerçekleştiriyor.

8. Diğer şirketler 2019 dan kalan temettüyü dağıttı dediğiniz gibi. Vesbe bu kararı almadı. Yatırımcısı olarak bu durum benim hoşuma gitmedi.

Sebebini sordum elbette yatırımcı ilişkilerine 2019 dan kalan kar için henüz bir kararlarının olmadıgını nisana kadar yapılacak olan genel kurul da karar verileceğini söylediler.

Ekim ayında 35 i gördük aradan neredeyse 3 ay geçmiş olacak fiyat olarak neredeyiz hala 40.

Belki de tahtaci mali bize biraktı o zamanlarda 740 larda olan Egeen e geçti şu an 1700 lerde veya 9 larda gezinen ismen e geçmiştir.

Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku

Sayfa 593/877 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •