Sayfa 600/876 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Daha önceki tahtacının hareketleri bir gün önce yukarıdan kapattığı hisseyi seans boyunca mal çıkıp karanlık odada alım yaparak yukarıdan kapatırdı.İlk defa bugün deneme amacı ile bende onun gibi seans içinde bastığı hisseyi 40.02 den alım yaparak nasıl olsa 40,40 gösterir diye satışa koydum ve gördümki geçmiş hareketlerini tekrarlamadı.Buradan çıkardığım sonuç bu aralıkta düşen işlem hacimleri ile mal dağıtma işlemine ara vermiş ve daha yukarı da işlemlere devam kararı almış olabilir.Tabi tahtacı yaklaşan yıl sonu bilançosu ve hissenin bu ralli ortamına ayak uyduramayıp geride kalmış olmasını da fırsata çevirmesi akla daha yakın geliyor.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2. Bilanço ayında trade yapmaya cesaret edemem,hele vesbe gibi sığ bir tahtada bugün arkadaşım iki defa 41 lerden verdi 40,80 den aldı geri, bir gider izler kalırsın arkasından dedim, bakalım ne zaman vuracak gidecek

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Üstad uçur bizi artık
    fenerbahçeli uçmak istiyorsan günün maçlarını kaçırma iddaa oyna. burada kısa zamanda
    aşırı kazancın hayalini kuranlar kendi kendilerine kızarlar ve bilmedikleri işe bulaştıkları işe pişman olurlar. arka arkaya yükselen fiyatların ve yüksek kazançların cazibesine kapılıp borsaya koşanların çoğu bilgisiz ve deneyimsizdir. çoğunun yatırım için ayıracak
    nakitleri bile yoktur.başka amaçlar için biriktirilen paraları bir kaç gün için borsada değerlendirip kazanç sağlamayı düşünürler.
    borsa şans oyunlarına benzemez. devamlı artı ve eksileri değerlendiren bir düşünüş yeridir. burada büyük fiyat hareketlerini yakalamak için uzun süre beklemek ve sabırlı olmak gerekir.. bugünden yarına para kazanmak isteyenlere hüsran sadece zaman meselesidir.. şans ise her zaman yardım etmez. ana paralar bile kaybedilir.( evini, arsasını, arabasını borsada kaybedip perişan olan
    çok sayıda insan gördüm)
    vestel beyaz eşya yükselen trend de olan bir hisse uzun yükselişinde bir çok iniş çıkış yaşadı. böyle hisseler ağır ve küçük hareketlerle düşe kalka yollarına devam ederler ve uzun vadede sakin bekleyenlerin kazançları yüksek olur..(SABIR İŞİ)
    Grafik Yorumcusu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    yarın için kırmızı bar onay aldı.. pala bunu nasıl kullanır bilemem ama 40.48 kırlımadan bu kırmızı barı oluşturursa güzel olur..altta 40 18 var ama umarım kullanmaz..perşembe keyifli bir gün olur..
    yazmak istemedim. ancak çok güzel kafa karıştırma analizi yapıyorsun. işte çıkmazsa düşer. düşmezse çıkar v.s. burası oyun yeri değil.
    geçtiğimiz aylarda borsaya çok sayıda deneyimsiz yatırımcı geldi. etkilenip para kaybeden olur. VEBALİ VAR .neden grafik göndermiyorsun?
    dengenin hangi tarafa geliştiğini ancak grafik anlatır. eğer grafikleri değerlendirme yeteneğin varsa gönderi yap..
    Grafik Yorumcusu

Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    yazmak istemedim. ancak çok güzel kafa karıştırma analizi yapıyorsun. işte çıkmazsa düşer. düşmezse çıkar v.s. burası oyun yeri değil.
    geçtiğimiz aylarda borsaya çok sayıda deneyimsiz yatırımcı geldi. etkilenip para kaybeden olur. VEBALİ VAR .neden grafik göndermiyorsun?
    dengenin hangi tarafa geliştiğini ancak grafik anlatır. eğer grafikleri değerlendirme yeteneğin varsa gönderi yap..
    Agresif açılış oldu VESTEL de de vesbe dede güçlenmeye başladılar

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Teşekkür ederim sn Tokkan , önerileriniz her zaman için yardım nitelikli. Vestelin günlerdir daha iyi perf sergilemesi neden arkadaslar

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sn Tokkan , önerileriniz her zaman için yardım nitelikli. Vestelin günlerdir daha iyi perf sergilemesi neden arkadaslar
    saol. kötü, kırıcı bir şey hiç bir zaman söylemem..
    Grafik Yorumcusu

8.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    saol. kötü, kırıcı bir şey hiç bir zaman söylemem..
    Eyvallah üstad uyarilari da yapınız 42.50 kirabilecek miyiz heyecanla izliyorum

Sayfa 600/876 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •