Sayfa 601/876 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Bugun Vestel den arta kalanları topluyoruz,sıra bize de gelir elbet

2. Geçen sene Bryat Brsan ikilisnden brsan almistim bryat ucmustu bu sene de Vestel vesbeden vesbe seçtik ,diğeri maşallah ;) Yani şu anda vesteli gören vesbe alıyor neden fırsat veriyor anlamiyorum

3. Tahtacı 38,5 İLE 40,40 arası işlem yapıyordu bakalım şimdi yeni işlem bandı ne olacak.kağıa 42,5 gösterdiğine göre kapanış 42 olmalı en az karanlık odada.Bekleyip göreceğiz.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

4. Vestel salmasa bari... Yüzde 7+ Vestel

5. Viyana kapısına dayanan oran, GM’in tv yok sattı haberinden sonra aşamadı ve geri çekildi. 200EMA’dan itibaren yavas yavas Vestel-vesbe takası yapılabilir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    her zaman böyle. düşük fiyatlardan topladığı malları belli bir fiyat aralığında dağıtmadan hisseyi yukarı çekmez. dün ve bugün alımları fırsat bilerek
    yüklü mal dağıttı. bakalım ne zaman satışları bitecek..
    Grafik Yorumcusu

7.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    her zaman böyle. düşük fiyatlardan topladığı malları belli bir fiyat aralığında dağıtmadan hisseyi yukarı çekmez. dün ve bugün alımları fırsat bilerek
    yüklü mal dağıttı. bakalım ne zaman satışları bitecek..
    Burdan satıyorsa bu daha aşağı gider mi demektir abi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Burdan satıyorsa bu daha aşağı gider mi demektir abi
    maliyetine kadar satıyor. kalıcı olarak gitmez. ( yükselen trendin özelliği) ben iki senedir buradayım. hangi fiyattan alınırsa alınsın zarar söz konusu olmadı.
    ben hisseyi aldığım zaman forumlarda hisseye ağır abi diyorlardı. hiç değişmedi..
    burada porföylerinde ne kadar ve kaç maliyetli mal olduğunu hiç bir zaman bilemeyiz. yıllardır burada olduklarına göre bir miktar çok
    düşük maliyetli mal da taşıyor olabilirler. çünkü zaman zaman bu kadarı da fazla denilen şaşırtıcı satışlar yapabiliyorlar..
    bilemiyoruz..
    Grafik Yorumcusu

Sayfa 601/876 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •