Sayfa 612/879 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 7027 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Ençok artanların başında KERVAN yola düzülmüşse biz çoook daha bekleriz bize sıra gelsin diye.Spek efendiler bulmuşlar madeni sonuna kadar sömürürler KY yi.Şirket patronları yükselen kredi faizleri ile yatırım yapma şanslarını kaybediyorlar.Şimdi uçup giden hisse fiyatlarını görünce ya bedelli açıklayacaklar yada hisselerinin bir kısmını daha BİSTTE satışa koyacaklar.KAP ta hergün takip ederiz kim nekadar satıyor diye.İşte ozaman elek üstünde kaç hisse kalacak.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    7-8 TL Temettu açıklansın gelirler kapışmak için. Bu devirde %17-20 temettu verimini yedirmezler kimseye.
    ben temettü yatırımcısıyım işime gelir. bence 4 liradan fazla vermez. o da brüt..
    Grafik Yorumcusu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    yaprak süt eylül ayında 14 lira idi. 136 lira oldu. biraz önce tavandı.. belki 10-15 lira eder.. borsa olmaktan çıktı. piyango(şans oyunu)
    Grafik Yorumcusu

4.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    yaprak süt eylül ayında 14 lira idi. 136 lira oldu. biraz önce tavandı.. belki 10-15 lira eder.. borsa olmaktan çıktı. piyango(şans oyunu)
    Yeşil hissesi için arkadaşım 185 de al demişti.Hisse 20 kat artmış bir yılda.az önce baktım 222 yi geçmiş hala tavan.1976 yılıydı galiba bankerler %10 aylık faiz le para topluyordu.Gençliğin verdiği cesaretle bankerlere para yatırmıştım.İlk yatıranlardan biri olduğundan kaybetmedim ama son zamanlarda borsaya girenlerin hali bankerzedelerden farklı olmayacak gibi.Hayatına son verenler bile olmuştu.Çok kötü günlerdi hatırlaması bile hala üzer beni.

5. Ky çığ gibi büyüyor, gruplarda organize olup malını satmadikca sığ tahtalar gidiyor da gidiyor,oyunun kuralı baştan bozuk,marjlar yüzde 10 ve düştükçe devre kesici giriyor devreye, açığa satış yok, önceden yükselirken de devre kesici girerdi devreye baktılar iyi para kazanıyor millet olumlu hiçbir şeye müdahale etmiyorlar nerdeyse

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Ky çığ gibi büyüyor, gruplarda organize olup malını satmadikca sığ tahtalar gidiyor da gidiyor,oyunun kuralı baştan bozuk,marjlar yüzde 10 ve düştükçe devre kesici giriyor devreye, açığa satış yok, önceden yükselirken de devre kesici girerdi devreye baktılar iyi para kazanıyor millet olumlu hiçbir şeye müdahale etmiyorlar nerdeyse
    Aynen öyle,Yerliler bist 30 hisseleri gitmeyince satıp çürük çarığa yöneldi biz onaylamayarak geç kaldık .artık bundan sonra olmaz o iş.1993 sonlarında seans salonlarında simitci ve ayakkabı boyacıları bile hisse almak için itişip kakışıyordu.Aynen o günlere döndük.SONUÇ MALUMUNUZ.Hisseler simit bile alamayan değerlere düştüler.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Aynen öyle,Yerliler bist 30 hisseleri gitmeyince satıp çürük çarığa yöneldi biz onaylamayarak geç kaldık .artık bundan sonra olmaz o iş.1993 sonlarında seans salonlarında simitci ve ayakkabı boyacıları bile hisse almak için itişip kakışıyordu.Aynen o günlere döndük.SONUÇ MALUMUNUZ.Hisseler simit bile alamayan değerlere düştüler.
    ben de 1994 büyük krizini yaşadım. notlarım arasında 1994 krizini anlatan o zamanın ekonomi yazarlarının birinden alınmış bir
    makale vardı. bulursam buraya yazarım..
    Grafik Yorumcusu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    her zamanki gibi..önce yükseltti.. sonra da göstere göstere satışları girdi..

https://hizliresim.com/Cgk9GQ
    Grafik Yorumcusu

Sayfa 612/879 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •