Sayfa 637/877 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7010 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

daire içine aldığım yerdeki gibi bir formasyon yapıyor yeni atak için buna genişleyen yassı diyoruz bir çeşir W

özelliği W nin ortasındaki yerin önceki tepeyi geçiyor olmalı ki kırılım var diye gelenlere mal dağıtılsın. şimdi 49 49.5 hatta 48 ekadar gelip ikiki bir dip yapacaktır rakamları tam tutturamayabilirim ama şekil bu olacak dönüş için indikatörlere ihtiyaç var ancak 10 gün kadar bu formasyon devam edebilir sonrasında yine dikine mumlar beklenmelidir.

ytd bir öğrencinin çalışmasıdır.

3. Arkadaşlar bi el atında ToKKan bey geri dönsün. KFEİN hissesi ile ilgili yardıma ihtiyacım var.
    Grafik analiz gerekiyor usta yorumcudan.
    ÖM kapalı buraya yazdım.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yeni yatırım kararı temettü ile ilgili bir miktar hepimizin kafalarını karıştırdı muhtemelen, 160.000.000 € luk yatırımın 2020 yıl sonu karı kadar olduğunu da atlamamak lazım ve yatırımın 2023 yıl sonuna kadar kademeli yapılacağını sonuçta da bir miktarının da borçla yapılacağı düşünüldüğünde en kötü karın % 75 ni yine dağıtılır diye düşünüyorum. Hiç yabancı kaynak kullanmasa bile (euro daki artışın cok yüksel olmayacağı farzedelim) yıl boyunca kar rakamı bu seviyelerde gerçekleştikten sonra yıllık karın % 25 30 yatırıma gitmiş olur..
    YTD.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Haberle olay başladı inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Haberle olay başladı inşallah
    Bu haberle de başlasın bir zahmet, F/K zaten çok düşüktü. Bu haberle üretim kapasitesi 1,5 katına çıkarılıyor. Rahmetli Yaşar Erdinç hocadan öğrendiğim şeylerden biri de yeni yatırımların yeni teknolojiler nedeniyle kar marjlarını artırdığıydı. Bunu yatırım yapan pek çok şirkette gördüm. Sasa yatırım yapıyor F/K 140, Vesbe de yatırım yapıyor F/K 7. O da kağıt üzerinde görünen F/K, geçen seneki ilk iki çeyreklik baz etkisi ortadan kalktığında çok daha düşük olacak. Hayırlısı bakalım..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

7. Tokkan gibi kıymetli arkadasları kırmamak lazim. Flama (bayrak) oluşumu vardı p.tesiden beri. Tokkan burda olsa bu hareketle ilgili bir analiz paylaşacağına eminim... Neyse bayrağın bayrağın sapına dikkat edin derim. Ben ağırlık azalttım ama formasyonu görünce %65 vesbemi koruyordum. Güzel oldu.

Hep yazdım dikine dikine mumlar diye geride var grafik mükemmeldi her şey hazırlanmış bu grafiğe önce bilanço sonra haber artık hedefe emin adimlarla inşallah 6 ayda anca ikiye katladık şimdi inşallah yeni zirvelere herkese bol kazanç

Sayfa 637/877 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •