Sayfa 696/877 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7009 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. 2 ay daha çöp olsun usta temettü müzü alip ucuzdan hisseye çevirelim.
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Çöp hisse haline getirmelerini hazmedemiyorum yoksa güvenim tam, bakalım ne zaman kendine gelecek
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    2 ay daha çöp olsun usta temettü müzü alip ucuzdan hisseye çevirelim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok aklıselim bir yorum, altına imzamı atarım.

3. Ucuz bulunca dayanamadım, maaşı gömdüm hisseye. Vesbe geçmişimdeki en yüksek lota ulaştım. Benim için önemli olan temettü, şirketin karlılığı ve işlerin açık olması.

4. Fiyatla ilgili yorumum şudur:

Vestel, vesbe hatrı sayılır miktarda temettü ödeyecek. Bu nakit çıkışının büyük kısmı şirkette kalsa da yine ciddi bir kısmı temettü yatırımcısına ödenecek. Bence son satılan 4 milyon lot yatırımcıya satılmadı. Patron kendi kendine sattı, kurumsal yatırımcı adı altında. Şimdi sağ cepten sol cebe atarak fiyat üzerinde baskı kuruyor. Bilmiyorum ama satan Akyatirim, alan Akyatirim diyorlar. Aynı oyun Vestel'de de sahnelenmeye çalışılıyor. Orda daha büyük bir temettü çıkışı var kasadan. Ama vesbe gibi sığ değil. Vesbe kadar etkilenmedi doğal olarak.

5.  Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Fiyatla ilgili yorumum şudur:

Vestel, vesbe hatrı sayılır miktarda temettü ödeyecek. Bu nakit çıkışının büyük kısmı şirkette kalsa da yine ciddi bir kısmı temettü yatırımcısına ödenecek. Bence son satılan 4 milyon lot yatırımcıya satılmadı. Patron kendi kendine sattı, kurumsal yatırımcı adı altında. Şimdi sağ cepten sol cebe atarak fiyat üzerinde baskı kuruyor. Bilmiyorum ama satan Akyatirim, alan Akyatirim diyorlar. Aynı oyun Vestel'de de sahnelenmeye çalışılıyor. Orda daha büyük bir temettü çıkışı var kasadan. Ama vesbe gibi sığ değil. Vesbe kadar etkilenmedi doğal olarak.
    Yıllar önce bir röportajda Ahmet ZORLU "Vestel temettü dağıtsa en çok ben alırım" demişti. Aklıma geldi.

VESBE yıllardır temettü veriyor ana hissedar VESTL temettünün %9X'ini alıyor ve temettü VESTL bilançosu içinde yok oluyordu.

Bu sene farklı.

Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Yıllar önce bir röportajda Ahmet ZORLU "Vestel temettü dağıtsa en çok ben alırım" demişti. Aklıma geldi.

VESBE yıllardır temettü veriyor ana hissedar VESTL temettünün %9X'ini alıyor ve temettü VESTL bilançosu içinde yok oluyordu.

Bu sene farklı.
    Bu farklılık bu sene rekor temettü verecek olan Vestele nasıl yansır hocam?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bu farklılık bu sene rekor temettü verecek olan Vestele nasıl yansır hocam?
    Neden bu sene farklı olduğunu bilsek daha iyi tahmin yapardık. Bilemiyorum.

Sayfa 696/877 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •