Sayfa 743/878 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Ben böyle hayal kırıklığı yaşamadım. Bundan çok fazla idi kartonun bedelsizi ama kaç tavan gittiğini hatırlamıyorum. Bırakın kartonu onun gazıyla konya bile neredeyse iki katına çıktı. Eskiden bedelsizin lafı geçince bile fiyatlar zıplardı. Para kazanmayı bırakın haber neredeyse olumsuz değerlendirilecek derken kağıt (-) ye geçti. Tek kelimeyle rezalet..

2. Şaşırtmadı maalesef.

3. Matriks'in talebi de onaylanmış, %37 bedelsiz. Kağıt % 4 e yakın primli. Bu kağıtla ilgili mantıklı bir açıklaması olan var mı? Bedelsiz kararından sonra kağıt prim yapsa, onay ile birlikte düşse anlarım ama böyle bir durum da yok.

4. vesteldeki tafifeyi uygulayacaklar galiba.. hisseye bak bedelsiz haberine ragmen eksiye gitti. sahibinden vukuatlı..iyice mide bulandırdı.

5. Son durum.

1.jpg

6.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Herşey kötü etkiyor. Muhteşem bilançolar geldi, temettü geldi, %742 bedelsiz geldi. Hep düştü. Peruklu 8 dolardan aldığı hisseyi 5,5 dolardan satınca acısını bizden çıkarıyor
    Benim Bakkal hesabı İle ve Avrupa’da daralma beklentisi de hesaba katarsak hissse başı min 7tl kar ederse 40 TL ye de inebilir piyasa baskısıyla . Ölü sevici fiyatını bilemem ..Tarihinde acaip düşük fk lar görmüştür . Ama elimdekileri güncel fiyattan satmam o da ayrı . 70-80 de azaltırım ancak o da satış ve çeyreklik kar Lara göre …

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Bu mantıkla gidersek o zaman asıl düşüş bu ay sonu, çok iyi gelmesi beklenen 3.ceyrek bilançodan sonra mı gelecek ? 43 ler falan ?
    Her güzellik düşüş getiriyor.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çok iyi gelmeyecek bilanço ama kötüde gelmeyecek. beklenti ler ne civarda

8. Hiç bedelsiz sermaye beklentisi olmadan daha dengeli fiyatlanıyordu..Döviz artısına pozitif duyarlı olduğü kriteri dahi %4/6 artış getirirdi..Borsa incelikleri diyeceğimm..ötesinde mide bulandırıcı hareketler..Tahtayı görme avantajı ile ağır bir bıktırma taktiği...Geri alımı bırak..özel emirle kağıdını düşük marja mahkum ediyor.Gurubun yüzakı şirket için üzücü.YTD

Sayfa 743/878 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •