Sayfa 812/878 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Alıntı Originally Posted by doxa Yazıyı Oku
    Bir lot hedefim yok, imkan bulursam adedi artırabilirim veya portföydeki diğer hisselerin değerlerine göre kısmen değiştirmeler yapabilirim. Bana göre 15 TL altı hisse fiyatı gelecek karlara gire ucuzdur. Yanlız bir şerh düşelim. Yeni ihracat modeli beni biraz tedirgin ediyor. Çeyreklik sonuçları izlemeye devam edeceğim. Favok marjinda ciddi bir azalma görürsem yatirimi gözden gecirim.
    Şu ihracat modeliyle ilgili geçen çeyrek bir karışıklık olmuştu sanki. Pazarlama/nakliyat masrafı 1.çeyrekte görünürken, faturalandırma/satış rakamı bu çeyreğe mi kaymıştı? Böyle bir şey hatırlıyorum ve bakmaya üşendim

Eğer böyle bir karışıklık olduysa, sağlıklı bilgiyi 2.çeyrek değil, 3.çeyrek görürüz sanki?

2.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Şu ihracat modeliyle ilgili geçen çeyrek bir karışıklık olmuştu sanki. Pazarlama/nakliyat masrafı 1.çeyrekte görünürken, faturalandırma/satış rakamı bu çeyreğe mi kaymıştı? Böyle bir şey hatırlıyorum ve bakmaya üşendim

Eğer böyle bir karışıklık olduysa, sağlıklı bilgiyi 2.çeyrek değil, 3.çeyrek görürüz sanki?
    Paylaşmıştım o zaman bilgiyi. Karisklik yok, ufrs geregi satışın bir kısmı bilançoda ertelenmiş gelirde kaldi , satışa ilişkin pazarlama gideri ise gidere alındı. Kar yaklaşık olduğundan 150 milyon civarı düşük görünüyordu. Ayni olay sürekli yaşanabilir, sonuçta akim devam ediyor. Bu sorun degil zaten. Belki bir sorun da yok, sadece neden model değişti merak ettim. Ilerde farklı bir operasyon olmasın hesabı. Sorgulamak doğal birşeydir.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Deniz yatırımın güncel raporunda bu ihracat şeklinin değişmesinden bahsedilmiş.

4. Sonuçları gözümüzle görelim.
    Sonuç itibariyle bu kadar yoğun ilişkili taraf işlemi varken ve vestelin politikası ortadayken ben her zaman şüpheci tutumumu devam ettireceğim.

5. dün karanlık odada 6.317.000 işlem oldu, detayını atabilecek bir arkadaş paylaşırsa memnun olurum. tahtaya göre bence ciddi bir rakam. Dün aracı kurum dağılımına göre tüm gün el değiştiren hisse 5.738.605 idi.

Alıntı Originally Posted by doxa Yazıyı Oku
    dün karanlık odada 6.317.000 işlem oldu, detayını atabilecek bir arkadaş paylaşırsa memnun olurum. tahtaya göre bence ciddi bir rakam. Dün aracı kurum dağılımına göre tüm gün el değiştiren hisse 5.738.605 idi.
    QNB 1 milyar tl ile satış lideri, her şeyi sattı ama ereğli aldı.

Credit suisse 750 milyon tl ile alım lideri, her şeyi aldı ama ereğliyi sattı

https://halilbuhur.com/yabancilarin-...yvade-120.html

7. yani arkadaşlar alışverişteler, ne diyelim hayırlı işler

Şimdi bu değişen ihracat bedeli Vestel aleyhine mi yoksa Vesbe nin mi?

Sayfa 812/878 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •