Sayfa 824/877 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon
Arama sonucu : 7012 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Vestel niye gitmedi bu güne kadar onun izahı varmiydi.
    Vesbenin yüzde kaçı vestelin.
    Lityum maden şirketi yüzde 50 si kimin
    Fiyat kazanç ve defter değeri hangisi daha uygun.
    Yerli otomobil şirketinde kimin hissesi var.
    Birde hisse satmasa iyi ama bunuda özel emirle sattığı için proplem yok.
    Yy.tv.degildir.
    Ayrıca insansız hava aracı isindede var.sagliklar

2. Vestel geçen sene 38 Di dün ise 34.

Geçen seneye göre ilerleme yok. Son 1 aya bakarsak 22 den 34 e yüzde 50 primli. Nerden baktığınıza bağlı.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Avrupa resesyonu problem olmaz diye düşünüyorum.

Hadi klima ertelenir , TV ertelenir ama bir evde buzdolabı veya çamaşır makinası bozuldu mu ya tamir edilecek ya da yenisi alınacak.
    Türkiye de bile tamirat çok pahalı Avrupa da yeni almak zorunda erteleyemez.
    Dolayısı ile Avrupa'daki resesyon asla problem olmaz.

Parite de problem olmaz. Vestel 28 yıldır Zorlu'da ne pariteler gördü.

Dolaşımdaki lotları bilemem , vakit ayıramam , ayırsam da anlamam , anladığım zannettiğim şey gerçeğin zıddı da olabilir ama bildiğim bir şey var Zorlu şirketleri halka açıklık oranı çok düşük. Bu ne demek şirketini seviyor, paylaşmak istemiyor tüm derdi işini geliştirmek.

Bu arada ilave fabrika yatırımları devam ediyor, kapasite daha da artacak.

Peki VESBE neden gitmiyor. Bence henüz vakti gelmemiş şartlar olgunlaşmamış.
    Katılıyorum gitmesin zaten ben de aylik düzenli aliciyim.Bizim yapacağımız alımlara devam etmek elbet sırası gelince piyasa gereğini yapar arkadaşlar.

4. Klasik 8 lira ile 10 lira arasi hareketler. Her hissenin bir hafizasi oluyor. Bu enflasyonist ortamda ne kadar tutarlar burada bilemem ama bu fragmani 2016-2018 arasinda cok uzun donem izledik. Bu sefer kırıp 20'ye gitmesi 3 yıl sürmez. Kapasite buyuyecek once 10, sonra 12 sonra 16 kaleleri bir bir yıkılacak. Allah iş versin. Gerisini fabrika halleder evelallah

5. Halk ve gedik toplamda 30 milyon lot almis. Maliyetleri matrikste 8.50 görünüyor.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : coletta; 20-09-2022 saat: 11:09.

6. 20.09.2022 tarihinde Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret AŞ payları ile ilgili olarak 8,5 fiyattan 30.000.000 adet satış işlemi özel emir yoluyla ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Şirketimizin Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret AŞ sermayesindeki payı 20.09.2022 tarihi itibarıyla %80,66'ya gerilemiştir.

Vestel 8,5 fiyatla 30 milyon lot sattı.

Aylar önce size bu iskontolu satışların devamı gelecek dediğimde beni topa tutanlar vardı. Bu iskontolu satışların devamı 6 ay sonra yine gelecek. Gelecek ama siz bana inanmayın sakın.

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    20.09.2022 tarihinde Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret AŞ payları ile ilgili olarak 8,5 fiyattan 30.000.000 adet satış işlemi özel emir yoluyla ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Şirketimizin Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret AŞ sermayesindeki payı 20.09.2022 tarihi itibarıyla %80,66'ya gerilemiştir.

Vestel 8,5 fiyatla 30 milyon lot sattı.

Aylar önce size bu iskontolu satışların devamı gelecek dediğimde beni topa tutanlar vardı. Bu iskontolu satışların devamı 6 ay sonra yine gelecek. Gelecek ama siz bana inanmayın sakın.
    patron satınca ne yapıyorduk.
    kaç gündür elim sat butonuna gidiyordu. Vazgeçiyordum
    patron acımadan basmış.

Acaba Vestel komple mi satılacak bir yabancı gruba. Bunun ön hazırlığı olabilir mi

Sayfa 824/877 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •