Sayfa 88/880 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 7033 madde; 697 - 704 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,512
    En son 15 . temmuz 2016 darbe sonrası 8.04 ü gördü ,o rakamları görmesi için bir darbe falan lazım

Artık o rakamlar hayal ,bence 2 sefer 9.50 civarlarını yokladı birdaha görürmü bilmem çok olağanüstü birşey olmadıkça 10 tl altına geleceğini sanmıyorum ,sene sonu bilançosu iyi gelirse ki bana göre iyi gelecek ,bu bilançoya yansımayan birçok şey var

15 .00 leri bile görebiliriz

benim şahsi kanaatim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,018
    Allahtan vergi teşviki olmuşda şirket kar yazmış...

3. Bu bilançolarla 5 milyon lotu nasıl satacaklar merak ediyorum...

4. Bilanço iyi değil ama kötü de değil bence nötür. Bu fiyatları aşağı çekmez bence. Ytd..

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by looser Yazıyı Oku
    Bilanço iyi değil ama kötü de değil bence nötür. Bu fiyatları aşağı çekmez bence. Ytd..

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    umarım yuzde 3-4 gibi tek günlük sınırlı bir kayıp olur. 6 aylıktaki gibi olursa ben batarım artık. dayanacak gücüm kalmaz. maliyet yüksek

6. Panik yapmayıp kısa baskıyı atlatanlar,hatta cesaretle alanlar kazanacaktır.hasılat olsun,esas faaliyet karı olsun.nerdeyse 2016/12 'yi yakalamış görünüyor.yılı en az 300 milyonla kapatması içten değil.hisse başı 1 TL .yine verebilir.tahta yapıcının ekmeğine yağ sürmemek gerekir.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by emre Yazıyı Oku
    Panik yapmayıp kısa baskıyı atlatanlar,hatta cesaretle alanlar kazanacaktır.hasılat olsun,esas faaliyet karı olsun.nerdeyse 2016/12 'yi yakalamış görünüyor.yılı en az 300 milyonla kapatması içten değil.hisse başı 1 TL .yine verebilir.tahta yapıcının ekmeğine yağ sürmemek gerekir.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece, hissenin fiyatının zaten dipte olması , düşüşün sınırlı olacağı izlenimi veriyor. Bu derece karlı ve yüksek temettü veren bir şirketin zaten fiyatı burada olmamalı. ama yinede 10 un altını göreceğiz gibi geliyor

8. 20 gün önce kadar arabayı sattım 90 bine, dolar almıştım bir kısmıyla 9.80 civarında 2000 lot vesbe almıştım, inş diyorum 8 leri falan gösterirde basarım paranın hepsini bizim merso cla parası çıkar nazif amcadan

Sayfa 88/880 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •