Sayfa 770/877 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7016 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. vesbe 10 yıllık süreçte froto gibi birçok bist in yıldızı olan hisseler kadar kazandırmış veya onları geçmiş, kapasite artışı ile 2023 gibi güzel yerlere gelmesiş beklenir.

2. Her ne kadar döviz açık pozisyonuyla ilgili endişeler olsa da ilerde 2 yıl içinde ihracat oranının %90 seviyesini bulacağını düşünüyorum. Doviz acik pozisyon nedeniyle belki bu ceyrek olumsuz bir bilanço görebiliriz fakat Vesbe'ye kısa vadeli bakmıyorum. 2024'e kadar kapasite artisinin etkisini görebilmek için bekleyeceğim. Temettü yatırımı sabır işi.

3. yil sonu hbk 1.1 veya biraz ustu olabilir.
    doviz pozisyonu anladigim kadariyla hedge edilmis durumda. yine de az da olsa negatif etkisini goruruz muhtemelen.
    herkese iyi yillar.

4.  Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    yil sonu hbk 1.1 veya biraz ustu olabilir.
    doviz pozisyonu anladigim kadariyla hedge edilmis durumda. yine de az da olsa negatif etkisini goruruz muhtemelen.
    herkese iyi yillar.
    Sadece Ereğli ve Vesbe mi var sizde sn Tyson
    Vesbe yüzde kaç temettü öder 1,1 hbk üzerinden tahminen

5. Sn Canmert,
    En yeni vesbe. Bolunmeden 2 ay kadar once almistim.
    Digerleri eregl, toaso, arclk, akgrt, aksa ve pagyo. Genelde 5 yil ve ustu tutmak uzere aliyorum, o yuzden temettu orani iyi olanlar beklemeyi kolaylastiriyor.
    Vesbe icin beklentim 65-70 kurus araligindan brut temettu.
    Ama asil beklentim 2022 ve sonrasindan kapasite artisinin etkisiyle ivmelenmesi. Hayirlisi artik. Ulke iyi olsun da gerisi kolay.

Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Sadece Ereğli ve Vesbe mi var sizde sn Tyson
    Vesbe yüzde kaç temettü öder 1,1 hbk üzerinden tahminen

6.  Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    yil sonu hbk 1.1 veya biraz ustu olabilir.
    herkese iyi yillar.
    döviz pozisyonlarını hedge edildiğinden emin misiniz? şirkete mail attım ancak geri dönüş yapmadılar

7.  Alıntı Originally Posted by Nevzatzade Yazıyı Oku
    döviz pozisyonlarını hedge edildiğinden emin misiniz? şirkete mail attım ancak geri dönüş yapmadılar
    Banada dönüş olmadı bu konuda

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Cuma günü unlu 1.3 milyon lot satıp tahtayı düşürmüştü. Takas bugün geldi, kim sattı diye baktım sonuç kimse satmamış, cepten cebe atip tahtayı düşürdüler. En iyi satıcı 350 bin lot satmış 1 milyon lot yok.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 770/877 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •